Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kezdte a babája 16...

Másnak is kezdte a babája 16 hósan a dackorszakot?

Figyelt kérdés
A miénk hatalmas hisztiket levag, ha valamit szépen, türelmesen, de megtiltunk neki (mert pl veszélyes, pl. nem játszhat az egyetlen "üzemben lévő" hosszabitoval, amit amúgy nem ér el, csak látja). Akkor is előfordul, h egyik pillanatról a másikra hisztizik, ha hirtelen megunt egy játékot, amivel addig foglalkozott, vagy ha nem sikerül neki valami. Ilyenkor egyik pillanatról a másikra az egész testét megfeszíti, és olyan erővel veti hátra magát, h félő, h összetörné a fejét, ha nem lennénk résen.

2021. jan. 28. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ugyanezt csinálja amit leírtál kb 2 hete,pedig még csak 14 hónapos. Eléggé ki tud akasztani,én is korainak érzem ezt a fajta akaratosságot. Levágja magát a földre,sokszor hátrafele ahogy írtad és hisztizik. Nem tudom,hogy ez már dackorszak-e vagy lehet az még durvább. Úgy olvastam az 2éves kor körül jellemző.
2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Kitartást nektek. Igen, elég ijesztő ez a viselkedés, remélem, legalább előbb tulesunk a dackorszakon.

Többiek??

2021. jan. 28. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

18 hós kislány. 16 hós kora óta megy a nemnemnemnemnem 🙄 És ha a kocka nem megy bele a formabedobóba a kör helyére, teljes erőből üti, harapja.

Sorolhatnám még. Kitartás! Simán lehet dackorszak.

2021. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Kitartás nektek is.

Más tapasztalatait is szívesen olvasnam még

2021. jan. 29. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!