Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen naptejet használt...

Ki milyen naptejet használt újszülött gyerekének?

Figyelt kérdés
Nyáron fogok szülni szeretnék majd venni naptejet neki,nyilván nem fogom ki rakni napozni és amikor a legjobban tűz a nap nem megyünk ki de alakulhat úgy hogy ki kell mennünk le takarom a babakocsit textil pelussal meg lesz napernyő a babakocsin de azért szeretnék venni valamilyet.

2021. jan. 29. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Árnyékban hegyoldalban egyszer a szél miatt majdnem leégett, nagyon megfogta a nap, akkor öt hós volt, én úgy döntöttem veszek babanaptejet. Olyat kerestem amit az arcára is lehet picit kenni és jó többféle uv sugárzásra, így lett Babé naptejünk, pici is elég belőle,drága de sokáig kitart. Most télen lehet megkapod akciósan is :) !

Illetve , ami még nagyon bevált, a babakocsira vettünk uv-s napernyőt, lehetett állítani attól függően hogy sütött a nap és karimás kötözôs napsapkát is hordott a Picink nyáron :) .

2021. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2021. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem teljesen takarnám a babakocsit csak a kupolára csiptetnék egy jól szellöző textil pelenkát hogy ne tűzze a nap a babát ettől még kapna több csak nem közvetlenül érné a napfény van már egy gyerekem őt is így árnyékoltam nyáron de ő nem nyári baba volt így nála sima gyerek naptejet használtunk de újszülött babánál azt nem merném használni. És amint írtam is igen természetesen véddemi fogom a naptól és nem kint tartózkodni akkor mikor a legjobban tűz de gondolkoznék elöre is hogy ha ki kellene mennünk a tűző napra.
2021. jan. 31. 08:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ha elfogadsz egy tanácsot. Én nagyon megbántam, hogy nem vettem a babakocsira szerelhető napernyőt. Sokkal hasznosabb lett volna bárminél. A pelenkát fújja a szél és amúgy is ha nagyobb a baba már nézelődni akar majd. A kúpok szemből és oldalról jövő napfény ellen nem véd. Ezek a napernyők meg tok jól iranyithatoak, hogy pont mindig a napot takarják. Én már csak azért nem vettem végül mert mire rájöttem, hogy létezik ilyen már vége volt a nyárnak. De tavasszal meg nyáron elég sokat szívtam vele. Főleg mert a kisfiam ordított, ha a szemébe sütött a nap.
2021. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!