Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereknek milyen teát...

1 éves gyereknek milyen teát lehet inni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 21:56
 1/7 anonim válasza:

Én fekete teát ittam tej helyett, persze elég hígan 🤭


Erre a hozzászólásra viszont kérlek ne alapozz semmit, amíg egy hozzáértő ember nem válaszol. Csak a saját példámból indultam ki...

Ovis koromban ki is rohadtak a fogaim :'(

2021. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekteát cukor nélkül. Szóval inkább igyon vizet! Vagy higított gyümölcslevet.
2021. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem olyan gyümölcsteát, amiben nincs koffein. Lehet el se fogadja. Miért nem jó a víz?
2021. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most megint le leszek pontozva de nem érdekel . Az én 1 éves kisfiam nem hajlandó meginni a baba teát. Van Hipp Bio Baby tea meg még másik 3 fajta de oklendezik tőle. Náthás ,beteg és jó lenne ha valami meleget inna ezért vettem egy jobb minőségű gyümölcs teát , tudom hogy van benne koffein ,de csak 2 percig aztatom 5 helyett és egy csepp cukrot is teszek bele ,és úgy szerencsére megissza. Amúgy ő is legtöbbször vizet iszik vagy hohes C , de szerintem nem lesz baja egy babának sem ha néha kap egy pohár teát . Az én kisfiam néha kap kakaót is , szerintem mindig a hányszor és mennyit a fontos , és nem kell semmit eltiltani. Havi 2x kap valami edeset is . Tejszeletet , pudingot .. amúgy természetesen egészségesen étkezik, de hagyom a gyereket gyereknek lenni... Vissza terve a teara, próbáld meg először neki való teával itatni ,de ha nem fogadja el ,semmi baja nem lesz a gyumolcsteatol sem.
2021. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima gyümölcs teát amit mi is arra figyelj csak gyümölcs legyen benne akkot nem kell ízesíteni. Vannak ezek a granulátumos baba teák, nagyoj édes nekünk azt nem javasolták. Illetve gyógynövényes teát kúra szerűen csak.
2021. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4.es nyugi az enyémek is kapnak kakaót sőt ittak már nekik való gyümölcs levet is. 5ös voltam
2021. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es egy igazi szülő. Ésszerűen, megfelelő kereteken belül, így kell ezt. Le a kalappal!
2021. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!