Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma egésznap nyügös a fiam,...

Ma egésznap nyügös a fiam, állandoan álmos, de csak fél orákat alszik, de aztán ordit egész nap, ha ágyába rakom ordit, ha földre, hogy másszon megint ordit. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
már nem birom,kikészit,semmire sincs idöm,sehogy nincs el a gyerek.besokalok.csak a kezemben van el.de néha leakar mászni rolam,nem birok vele.7,5 honapos
2010. aug. 16. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet irni ..


meg csinálni se de bevált:

tedd le a tv elé tegyél be neki egy mesét és be fog aludni.

2010. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cici? cumisüveg? ma a férjem is ilyen, durva ez a nyomott idő!
2010. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hós. Ha éppen olyanja van, hogy nincs el magában, de nekem meg főznöm kellene, akkor kiveszek neki műanyag edényeket, fakanalat, és azzal elvan. Néha én is dobolok egy kicsit az edényen, ez tetszik neki, kacag, és ő is csinálja tovább. Ha éppen vasalnom kell, ruhacsipeszeket akasztok egy ruha szélére, amivel imád bogarászni, leszedegeti őket. Valamivel le kell foglalni.
2010. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem front érzékeny? Mert ma igen csak változékony az időjárás. Hiába van fülledt meleg, jön az eső. Esetleg ez is közrejátszhat.

Próbáld meg lefoglalni valamivel. Én ilyenkor mondókázok neki, nyite pacizunk vagy elaltatom. Ha hideg front jön akkor szó szerint egész nap alszik a kisfiam. És ma tényleg egész nap alszik.

2010. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiamnak sem jó semmi,nem tudom lefoglalni sem,aludni sem akar,enni sem.lassan megőrülök.
2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor a fiúkkal ma elegünk van! az enyém is nyűglődik egész nap, délben végre elaludt, erre 10 perc múlva csengetett a postás. aztán elmentünk sétálni de a babakocsiban se volt jó, most a szőnyegen visít... és tegnap is ezt csinálta! addig nem sír, míg eszik, semmi nem jó!

kitartás!

2010. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg fogzás? adj neki chamomilla bogyókat...hátha
2010. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!