Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első három hónapban normáli...

Az első három hónapban normális a fejfájás? Az első hat hétben nem volt sem hányinger sem fejfájás, de azóta beindult. Szinte egésznap. Plusz állandóan alszok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

6-8hetesen jelennek/jelenhetnek meg a leírt tünetek. :) És igen -sajnos- normális. :) Ha úgy érzed pihenned kell akkor, ne állj neki ellen, pihizz nyugodtan. Most mindkettőtök sok változáson megy át amihez sok energia kell. :)

Boldog Babavárást! :)

2009. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Még dolgozom és pont attől félek, hogy egész nap álmos vagyok, de nem tudok pihenni.De majd próbálkozom.
2009. jún. 4. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek teljesen normálisak, szinte minden kismama átéli, ne aggódj! Próbáld meg kitapasztalni, hogy neked milyen praktikák válnak be pl. hányingerre keksz. Neked is és mindenkinek ajánlani tudom a homeós szereket pl. hányingerre Sepia 9ch, fejfájásra ( ami a megnövekedett vérmennyiségtől van: 5liter helyett 7liter vért kell a szívednek átpumpálni- a pulzusszámod is megnőhet) Belladonna , székrekedésre Alumina stb. Nézz utána a neten, vagy a patikában vegyél hozzá kiskönyvet, amiből kinézheted épp mire van szükséged!

Kitartást és könnyű terhességet és szülést 37hetes km

2009. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos normális... Én mindig elég fejfájós voltam, és ez csak rosszabb lett, nagyon erős migrénes fejfájásaim voltak, főleg frontnál, - előfordult, hogy hánytam is - de tulajdonképpen bármitől... szerencsére mostanában mintha elmúlt volna, vagy legalább is elég ritka lett. Sok sok folyadék, az nagyon fontos, ill, amikor csak tudsz, pihenj...
2009. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!