Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig szerette most már nem?...

Eddig szerette most már nem? A kenyérre-kiflire meg a hasonlókra gondolok.

Figyelt kérdés
Nem hajlandó megenni 1 éves fiam. A szendvicsfalatkákról csak a sajtot hajlandó megenni, mást nem. Gyakorlatilag csak gyümölcsöt, joghurtot, fözeléket pépesen és anyatejet eszik. Nem kaloriaszegény kaja ez neki? Félreértés ne essék nem akarom hízlalni csak amennyit mozog egész nap ahhoz képest kevés.
2010. aug. 16. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A főzeléket már ne pépesen add neki,inkább azt,amit már ti is esztek.A kenyérféléket pedig ne erőltesd. Most nyilván "telítve" van velük a szervezete. Pár hét múlva majd kenyeret fog enni kenyérrel. A kicsik tudják,hogy mire van szüksége a szervezetüknek és csak azt eszik. Nem olvassák a sok ostoba tanácsot,mint a szüleik.
2010. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt azért cáfolnám.A lányom nagyon jó étkű volt.1 évesen válogatás nélkül evett mindent.Aztán jött az hogy szintén a kenyér falatkákról csak a feltétet ette.De ez a mai napig(2éves) nem változott.Igy már nem is adok neki teljesen felesleges.

Viszont mást jóizűen megeszik.Kalács,kakaóscsiga,túrósbukta stb..

Néha még a lekváros kenyeret is.Szóval próbálkozni kell de amúgy semmi baja nem lesz ha nem eszik kenyeret.

2010. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van!

Csak akkor eszi meg a kenyeret is - bár néha így is kipiszkálja - ha melegszendvics sütőben összesütöm a "töltelékkel".


Mindig azon poénkodok, hogy másfél évesen kár Atkins-diétáznia, ráér még ezzel.


Viccen kívül, nem tudom, mi a megoldás, mert még a májkrémet is képes leszopogatni a kenyérről, aztán meg a kenyérfalatkát az apja elé teszi, hogy "apa, nyamnyam!".

(edd meg!)

:-DDDD

2010. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló,jót mosolyogtam az utolsó mondataidon! :D

Az én kislányom is van,hogy csak felvágottat enne,ha engedném,de olyankor én teszem a szájába a zsemlét vagy kenyeret,meg mondom neki,hogy nem csak szalámit kell enni!Be-bepróbálkozik,de aztán tudja,hogy a pékárut is meg kell enni.Szerencsére minden félét megeszik,kakaós csiga,túrós táska,sajtos kifli,sima kifli, és még sorolhatnám.

Esetleg a főzelékbe rakhatsz a picurodnak kenyeret,hogy belecsipkeded,úgy hátha megeszi és ki tudod cselezni. :)Én is van amikor úgy adom a lánykámnak és szereti.

A gyümi,joghurt teljesen rendben van,csak olyan dolgokat adsz neki,ami egészséges és jól fejlődik tőle.Anyatejet is kap még,az nagyon jó.A főzelék is jó és fini,s ahogy az egyik válaszoló irta,megpróbálhatod esetleg nem annyira pépesen adni.A továbbiakban meg úgyis folyamatosan szoktatod hozzá a ti étrendetekhez gondolom.

2010. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!