Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának szülinapi ajándék?

1 éves babának szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Babám 1 éves lesz, jórészt mindene megvan. Járássegítő, bébitaxi már van (tőlünk kapja), játékai van elég, készségfejlesztőit még jórészt ki sem tudta használni. Nem nagy helyünk van, hinta, hintaló, ilyesmik nem kellenek.

Takarója, ágyneműje van, pelenkát-ételt mi veszünk, a ruhaméretek meg össze-vissza vannak, bár azt azért biztos kap majd. Anyósék messze laknak, nem szeretnék ha hülyeséget vennének, vajon mit lehet még ajándékozni egy 1 évesnek? Mire lesz szüksége a közeljövőben? Tanácstalan vagyok...

Valami hasznos-érdekes dolgot tudtok ajánlani?


2010. aug. 16. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A 19:14-es válaszadót miért pontoztátok le? Világosan, egyértelműen leírta a dolgokat, teljesen igaza van!


A fa egy szuper ötlet! az én kisfiam szeptember 15-én lesz 1 éves, tőlünk tuti ezt fogja kapni!!!!!!! Köszi a tippet, teljesen bezsongtam!!!!!!!!!!!

2010. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bár én nem szoktam pontozni, se le, se fel, szerintem nincs teljesen igaza a 19:14-esnek. Ő elég szűk látókörű, ha minden játékot reklámnak fog fel.

És egy szülinap akkor is szülinap. Persze idén még nem érdekli - bár ezt kötve hiszem, hiszen olyan értelmes már. Úgy tud örülni mindennek. :) És itt nem játékra gondolok, annak nálunk nem is az a funkciója, hanem tényleg az, hogy tanuljon vele. Ő is imádja a kulcscsomót, néha el sem lehet venni tőle. :) De azért boldogan elmatat a zenélő kütyüjeivel is, boldogan táncizik hozzá (kezeivel kalimpál, fejecskéjét mozgatja balra-jobbra, s közben ezerrel mosolyog). De hát mindegy, a játékoknak is van funkciójuk, játszva tanít. Már amelyik, ma már tényleg sok dolgot piacra dobtak, ami amúgy haszontalan. Mi spórolunk, szóval tényleg átgondoltan vásárolunk.

Szerintem mi is ültetünk egy fát. :)

És köszönöm annak az anyukának is, aki leírta, hogy mit kapott a gyermeke, könyvet biztos kap megint, tényleg nagyon szeret lapozgatni, elmélkedni a képek felett. :)

2010. aug. 17. 06:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen fát fogtok ültetni?
2010. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én szerintem a műanyag házi vagy vad állatok is jó játékok,mert megtaníthatod a babádnak az állat hangokat vele! A fa tényleg nagyon jó ötlet! Kár,hogy az én lányom januárba született! :)
2010. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
leporello mesekönyvet, amit nem tud széttépni, de már tud lapozgatni. Vannak belőle egyedi névreszóló mesekönyvek is, azok is nagyon jópofák. Vagy vehettek neki valamilyen spéci babaszőnyeget. Van már olyan is, amin tudtok akár vízfestékkel festeni, mert letörölhető ronggyal is. Lehetőleg olyat vegyél, aminek van legalább Öko-Tex 100-as tanúsítványa.
2017. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Reki2 válasza:
A mi kisfiúnk júni 1 én lesz 1 éves vettünk neki baba sátort alaguttal és labdákkal de a fa ültetés és az állatkert az nekem is tetszik
2021. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!