Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mikortól van amikor a baba...

Kb mikortól van amikor a baba nem csak eszik és alszik ?

Figyelt kérdés
Kislányom két hónapos lesz szombaton, ismerősök szerint többet kéne ébren tartanom... Szoktunk "játszani" , mozgatok előtte tárgyakat vagy éppen hintazik de alapvetően a nap nagy részét alvás és evés teszi ki egyelőre.
2021. febr. 10. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Orulj neki🙉 Az eddigi jo alvo fiam 2,5 honaposan jelenleg alig akar aludni...fel 9 tol most raktam le, de most is csak feluletesen alszik..Pedig mondokazunk, babatorna, hasra rakom es jatszok vele meg sem akart ma aludni mar kivagyok, mert hajnali 3 ota ez van 🤷‍♀️
2021. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos korban kezdett a fiam nézelődni, beleértve azt is, hogy már ébren tudott maradni a babakocsis séták elején is. Aztán belealudt persze, de már a séták alatt nyitottabb volt a világra.
2021. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ébren tartani, komolyan néhány embertől megvonnám a tanácsadás jogát. A baba majd érzi mennyi az alvásigénye, és mennyire éhes. Természetellenes az egész gondolkodásmódja a régi generációnak.


3 hónaposan kezdett kicsit jobban kinyílni a csipája egyébként. Most majdnem 9 hónapos és nemrég állt át napi 3 alvásról 2-re. Tehát aludt este 19-től reggel 6-ig, néha ébredt, néha nem, aztán 6-os ébresztő után már 8-kor feküdt vissza, majd 9-kor kelt és 11-kor megint feküdt vissza majd 12-kor kelt, és 2-kor alvás, 4-kor kelt, és 7-kor csicsika. Tehát 8 hónapos koráig egyhuzamban 2 max 3 órát bírt. Most már 3-4 órát.

Hihetetlenek az elvárások manapság.

2021. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ébren tartani?! Ezt a baromságot! 3 éves múlt a lányom, visszagondolva, 7 hónaposan kezdett mászni, addig egy helyben feküdt, de azért játszott hasonfekve sokat, talán 3 hónapos korától, előtte biztosan nem csinált semmit.
2021. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nem is igazán tudom hogyan lehetne egy ennyi idős babát amúgy ébren tartani :D érdekes módon ő a babakocsiban nem mindig alszik el azonnal általában jó 20 percig nézelődik . Én annak tudom be, hogy utál a hátán aludni az ágyban csak hason tud aludni
2021. febr. 10. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 4 hónapos és " visszaesett", napközben újra 3-4x alszik a 2 helyett, és elég hosszúakat,m plusz éjszaka is megvan a 10-11 óra. Biztos oka van.
2021. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 hónapos koráig evett aludt, max 15-20 percet volt fent... Utána egyik napról a másikra 30 percet aludt és dent volt 2 órát
2021. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked 😅

Egyébként semmi gond azzal h még csak eszik alszik, keveset van ébren.

2021. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!