Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben és...

Mennyit alszik napközben és éjjel egy baba? Az enyém 10 hós Mikortól alszik csak délután?

Figyelt kérdés
este 9:30tól reggel 8 vagy 8:30ig alszik és éjjel kétszer ébred fel szopizni. Nappal általában kettőt alszik 11:30-1:30ig mondjuk és ált du 4-5.
2009. ápr. 29. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Napközben átlag 2 órát(összesen), de ez babánként eltérő, éjjel meg 11-12 órát. A lányom 1 éves, és a délelőtti alvását egyre kezdte eltolni későbbre, és a délutáninál meg egyre több hiszti volt, és max fél órát aludt. Délelőtt még nem akart aludni, így fokozatosan ráhúztam 1/2-1órát. Most kb 1 körül alszik átlag 1 1/2-2 órát.
2009. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a babám napirendje 10 honaposan állt be és kb. 3 honapig tartott: ébredt reggel fél8-8 korul, 11-12-ig aludt, majd 15-16.30 megint aludt, este 20.30 korul járt lefekudni. tehát kb. 2x1 ora nappali alvás (korábban 3x1 volt, de késobb fekudt le.)

aztán átállították az orát, világos lett reggel, picit megzavarta, kezdett 1x aludni csak napkozben. aztán jott a betegség, megint ossze-vissza.

Most 13,5 honapos, reggel 7-kor kel, 12.30-13 korul jár aludni, kb. 2,5 orát és lefekvés este 8-kor. de a déli alvás elott már nagyon kifárad...

szerintem ráértek még az egyszeri alvással. az én fiam is még csak probálkozik vele ennyi idosen, de délben már szinte bedol az ágyba:)

2009. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!