Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik a baba hosszab...

Mikortól alszik a baba hosszabb ideig éjszaka? Megfog változni az alvás hosszúsága ha már nem csak szopizik? Nektek mikortól kezdett hosszabb ideig aludni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


szerintem ez minden babánál más és más, a mi kisfiunk 6 hetes korától átaludta az éjszakákat kivéve a fogzásos időszakokat, mert azok borzasztóak voltak :S de sosem volt gond vele, bárhol, bárkinél elalszik a mai napig és hála Istennek az összes foga kint van már, úgyhogy nyugodtak az éjszakák :)


Ági, egy 2 éves ördögfiúka mamija :)

2010. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, szintem 6 hetes kora ota alszik tobbet, 6 orakat ejszaka a fiam, nemsokar 8 hetes lesz, ugyhogy en is pihentebb vagyok mostmar halistennek. 12-1kor leteszem, es 6-7ig alszik reggel.kialakul elobb utobb mindenkinel
2010. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen változó. az én lányom 7 hetes koráig szopott, utána tápszeres lett, ennek ellenére kelt éjjel enni. Kb. 8-9 hetes lehetett, amikor este 10-től hajnal 3-ig aludt, illetve volt, hogy így is ébredt 1 körül, de akkor cumival visszaaludt. hetekig tartott amíg stabil lett a kb. 5-6 óra alvás, majd szépen kitolódott kb. egy-egy órával. pontpsan már nem emlékszem, feljegyzéseket meg nem írtam, de kb. 4-5 hónapos volt, amikor este 10-től reggel 7-ig aludt, majd a napirend változása miatt este 9-től már aludt, illetve még később 8-tól.

szóval a lányomnál ez fokozatos volt, ahogy az emésztése egyre jobb lett, illetve elkezdett mozogni, úgy aludt egyre többet. persze a fogzás nálunk is okozott és okoz problémát időközönként, sajnos még sok hátra van, 6 foga van és 11 hónapos.

2010. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!