Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen alvókát/nyunyó...

Mikor és milyen alvókát/nyunyókát/rongyit választott a gyereked?

Figyelt kérdés
Az enyémnek úgy kezdődött, hogy rá volt kattanva a párnámra. Most is pont azon alszik. Szatén huzatja van. Nyilván éjjelre nem hagyom egy nagypárnán aludni, uh a párna párjának a huzatját kapta meg. És azóta ez a rongyikája. De nekem ez olyan fura. Nektek mit választott a babátok és kb mikor? Nekem plüss tigrisem volt, a mai napig megvan.
2021. febr. 11. 13:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos volt a lányom amikor kapott egy lógófülű plüssnyulat.

Azonnal összenőttek. Azóta Nyuszi a minden. Eléggé viseltes már, próbáljuk megtalálni a dublőrét, de eddig minden rongyi fennakadt a szűrőn. (2 éves a gyerekem)

2021. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem újszülött kora óta egy nyuszi szundikendővel van összenőve kb, már 2 éves, de olyan neki , mint a legjobb barátja, mindenhova megy vele.

Szerencsére van belőle 3, mert én megvettem, aztán pont kapott egy ugyanolyat ajándékba véletlenül kolleganőmtől, aztán még lehetett kapni vettem egy 3.at is. Mülleres

2021. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éves volt mikor az egyik üzletben megtetszett neki egy nyuszis rongyi. Imádta a fülét matatni, és úgy aludt h a fejére tette. 1 hónap múlva úgy láttam h a nyuszi marad, gyorsan vettem egy dublőrt belőle. Így a mosást is megoldottam 😅.

Kicsit toprongyosak már, de az 5 évesem még mindig vele alszik.


A fiamnál kb 2 hónaposan alakult ki "szerelem" a kispárnával.(Azzal támasztottam ki a cumisüveget)

A picilányom a nagytesó plüssmaciját választotta (egyszer betette a huga mellé h vigyázzon rá a maci este)

2021. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy plüss tigrist választott, ami már csecsemôkora óta megvolt, de csak olyan három éves kora körül szemelte ki alvótársnak.
2021. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megszületett,baratnom adott neki egy horgolt polipot (tudom,koraszulotteknek van kitalálva,mielott valaki leirna 😅). Na azota azzal alszik el. Tegnap volt 1 eves 😊
2021. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2,5 éves, de nincs ilyenje. Az ágyában vannak 'alvós barátai', de egyiket sem fogdossa, vagy öleli át az alváshoz, és végképp nem hurcolja egyiket sem magával.

Ellenben amikor altatom, ott kell, hogy legyek addig, míg el nem alszik, és közben engem simogat, gyűri a fülemet... stb. Úgy látszik, nálunk én vagyok a nyunyó...

2021. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi ilyenünk. Egyedül a takarójához ragaszkodik de csak takarózik vele. Napközben nem taperálta soha és éjszaka sem tényleg csak takarónak használja.
2021. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok elfelejtettem írni hogy kb másfél éves volt . Most 3 és fél még mindíg ez a kedvenc.
2021. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
22 hós, sosem volt ilyenje 🤷‍♀️
2021. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Enyémnek se volt soha. 27 hónapos
2021. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!