Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vettetek...

Milyen etetőszéket vettetek és miért? Mit néztetek rajta leginkább mikor választottatok?

Figyelt kérdés

Nekem egy elég stabilra lenne szükségem egy örökmozgó mellé.Mégis elvesztem a termék-tengerben ugyanis rengeteg a választék és egyiknél sem teljesen kerek,hogy mennyi mozgolódást bírna gond nélkül.

Vannak a ketté szedhető és később aszal-székké varázsolhatóak azok mennyire működő képesek és stabilak? Borsos ára van a jobbaknak, annyiért már legalább biztonságos,nem jön szét könnyen?

Vagy maradjak az egyszerűbbnél azok valamiben jobbak?

Mi a helyzet az anyaggal,könnyen koszolódnak a sima mintás anyagból készültek? Érdemes inkább műbőrt vagy valami hasonlót keresni?


Ebben az egyben egy kisebb fába vágtam a fejszém fogalmam sincs milyen lenne az ideális.



2020. aug. 7. 02:07
A kérdező szavazást indított:
Egyszerű,olcsót vettem,mert célnak megfelel
Drágábbat,de mégis egyszerűt kerestem
Multifunkciós
Asztallá és székké alakíthatónk van
Egyéb
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ikea Antilop. 2 mp alatt tiszta zuhany alatt, akármivel is kentük össze. Mi nem játszunk, alszunk, tévézünk stb az asztalnál, így a fektethetőség vagy hiperpárnázottság nekem nem feltétel. Kifejezetten előnytelennek tartanám, ha evésen kívül másra is használnánk, de mivel nálunk ebben határozottság van, hogy asztalnál csak eszünk, a célnak tökéletesen megfelelt. Imádtam.
2020. aug. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi fát vettünk, egyrészt a tartóssága, másrészt a multifunkcionalitása miatt. Hauck alpha+
2020. aug. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi ajándékba kaptunk egy olyan batar nagy donthetos/párnázott széket. Igazából nagyon nem praktikus, mert nehezen tudom ide-oda rakni, utálom takarítani, és a 80 négyzetméteres lakáshoz képest kicsit túlméretezett.

Biztos hogy olyan antilopok vennék következonek.

Én néha beleteszem amugy ha főzök, vagy takarítok, de nem nagyon szeret ám ott játszani, meg a csatja is tok bonyolult egyébként ... Aki tervezte meg nem próbált bekötni egy izgomozgo egyevest az tuti...

2020. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
85%
Szintén Antilop. Könnyen tisztítható, szállítható is, kényelmes, jól használható. A lábai mondjuk a stabilitás miatt kiállnak oldalra, nem egyszer rúgtam már bele, de megszoktam, hogy nagy ívben kell kikerülni.
2020. aug. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ikea antilop legjobb legpraktikusabb.
2020. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk a stabilitás, a könnyen tisztíthatósság, az állítható magasság, a levehető tálca, plusz a dönthető ülőfelület volt a lényeg, mert még nem tudott stabilan ülni.


Sokat vagyok a konyhában, ezért kellett, hogy állítható magassága legyen a széknek, hogy mindig mindenhonnan jól lásson.


(Illetve, ha anyósomékhoz megyünk, az ő asztalukhoz is oda lehessen ültetni a székkel, mert más a magasság).


Az is szempont volt, hogy a széket össze lehessen csukni, hogy könnyen szállítható legyen.


A szék maga, nagy helyet foglal, mert jó "szétterpesztett lábai vannak, de ez nem is volt szempont, mert van hely. Ellenben stabil!


Így, egy Lorelli Primo szék mellett döntöttünk.


Amiben, így utólag hibáztam,az az, hogy azt nem néztem meg,az üzletben, hogy a tálca lefixálva, mennyire stabil. Hogy, ha a gyerek el akarja maga elől tolni a tálcát, mennyire bírja. De egy plusz csavarral megoldottuk a problémát, hála az ezermester férjemnek.


Ha új széket vennék, hasonlót vennék, csak stabilabb tálcarögzítővel.

2020. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi Stokke Tripp Trapp etetőszéket vettünk. Ez az a szék, amely együtt nő gyerekkel. A lányom ebben a székben az asztalnál ülhet közel hozzánk. Baby szett és párna (mely külön vásárolható) kényelmessé teszi ülni tudó babánk számára is. Rengeteg színben elérhető. Klasszikus skandináv tervezés, így illeszkedik a házunk stílusába. Klasszikus fa etetőszék, így a nevelési stílusunkba is bele illik, mivel mi a természetes anyagokban hiszünk. A Tripp Trapp etetőszék forradalmasította a gyermek székek kategóriáját 1972-ben, amikor először piacra került. Tervezése alkalmassá tette, hogy a gyermek közvetlenül az étkezőasztalhoz ülhessen, így a családunk szerves részeként foglal helyet az étkezések során a lányom, ezáltal tanulhat, fejlődhet mellettünk. Az intelligens állítható tervezés lehetővé teszi a magasságok és mélységek állítását nem csak az ülőrészen, de a lábtámaszon is. Helyes beállítás esetén nem csak kényelmesen, de ergonómiailag tökéletes pozícióban ül a gyermek akárhány éves. A lányom kényelmesen ülhet az asztalnál közel hozzánk. Klasszikus, ikonikus tervezésű, ami sosem megy ki a divatból. Skandináv dizájnú. A lányom együtt töltheti el az étkezéseket velünk. Baby szett és párna (mely külön vásárolható) kényelmessé teszi babák számára is. Tömör fa szék, ami 110 kg-ig megfelelő. Rengeteg színben elérhető. Biztonságos. Van útmutató a megfelelő ülésmagasság és lábtámasz beállításához a gyermek korának megfelelően. Könnyen tisztítható. Kibővíthető és van 7 év garancia a fa részekre. 5 pontos biztonsági övvel rögzíthető. Vizes bázisú festékkel van lefestve. Káros anyagoktól mentes. Felnőtt vagy tizenéves székként is lehet használni. Használható hozzá felnőtt párna, hogy kényelmes és stílusos legyen felnőttként is.
2020. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először én is ilyen batár nagy párnázott, dönthető , állítható , levehető tálcás meg mittoménmilyen széket vettünk, utáltam. Baromi nehéz volt tisztán tartani , minden kis sarokba beragadt a kaja. Mikor már nem kellett elajandekoztuk. Most a másodiknál biztos a legegyszerűbbet fogom megvenni, amit berakok a zuhany alá és már tiszta is.
2020. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!