Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mekkora gond, ha a baba...

Az mekkora gond, ha a baba szájának van szaga?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt egyáltalán semmi szaga a szájának, max tejillatú volt. Az előbb éreztem, kicsit mintha savanykás szaga lett volna, mint a joghurtnak pl. Most már kb 2 hete hozzátáplálunk (kóstolgatunk inkább, 1-2 falat/"étkezés" ami lemegy), sokmindent kapott már, délelőtt narancsot nyammogott, lehet attól ilyen szaga? Amúgy anyatejes, de nincs még foga, ami szuvasodhatna. Vagy lehet szaga a fogzástól? Nem vagyok róla meggyőződve, hogy jönnének, mert nem is nyűgös, nem is nyáladzik jobban, mint eddig, nem rág mindent jobban, mint eddig, látni se látok rajta semmit, de azért már fél éves múlt, lassan ideje lenne a fogaknak is, és az elmúlt napokban nagyon csúnyán bánik a cicivel ("ráharap" az ínyével és meghúzza, meg fájdalmasan csócsálja).
2021. febr. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az én babám szájának akkor van ilyen szaga, ha visszabukja kicsit az anyatejet. Annak a böfinek van ilyen savanyú szaga, ami ilyenkor kifolyik a száján.
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már jó ideje nem bukizik, legalábbis úgy, hogy kifollyon a száján, olyan nincs már lassan 4 hónapja. De lehet, hogy kicsi visszajön, amit visszanyel? :S Köszi a válaszod!
2021. febr. 16. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Lehet a gyümölcstől több a gyomorsava, és picit felbukik (nálunk sem mindig folyik ki a száján, visszanyeliL), annak lehet savanyú szaga.
2021. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!