Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már kiülésnek számít?

Ez már kiülésnek számít?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat kutyázik, már vagy egy hónapja kúszik. Szokta azt csinálni, hogy mikor mellette üllök a szőnyegen, vagy fekszem az ágyon, az ölembe kúszik, de csak kb mint egy pocakpárnára, a popója a földön marad. Na, amióta kutyázik, azóta ugyanez, csak feltérdel mellettem, felsőteste a combomon. Ilyenkor volt már, hogy kitámaszkodott kézzel, és a térdelésből a popójára csúszott. Ez vajon kiülésnek számít? Vagy csak akkor az, ha én sehol sem vagyok az egyenletben, nem támaszkodik rajtam?
2021. febr. 17. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Az én babám is így kezdte, egyre többet távolodott el tőlem, majd már támaszkodàs nélkül is ment neki. Gyúr a hátára :)
2021. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!