Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktózérzékeny anyukák, igaz,...

Laktózérzékeny anyukák, igaz, hogy a Danone activia valóban nem tartalmaz laktózt?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy a bifidus miatt nem vagy alig tartalmaz tejcukrot. Mik a tapasztalatok?
2010. aug. 17. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így olvastam: [link]

De az Activiát nem szabad adni 2 éves kor alatt épp a bifidus miatt. A Danon meg a saját honlapján ezt írja: "Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható."

2010. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyen gxümölcsjoghurt adható laktózérzékenyeknek? Én csak natúr joghurtot találtam,de ha abba teszek gyümölcsöt,annak az állaga elég híg és nem eszi meg a lányom
2010. aug. 17. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, laktózérzékeny vagyok, a fiam nem az, hál'istennek. De én már újszülött korom óta.

A Danone Activia NEM LAKTÓZMENTES! Ellenben a Magic Milk termékei között a natúr joghurton kívül gyümölcsösök is vannak (két féle) (Cora, Auchan, Lidl). Az Interspar behozta végre a Free termékcsaládját, ebben többféle gyümölcsös joghurt is létezik, hihtetlen gazdag választék (már egy laktózérzékenynek). Szívesen adok még tanácsot priviben, elég tapasztalt vagyok, bár igaz, hogy szerencsére a fiam nem "örökölte".

2010. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudjuk elvenni a kapcsolatot priviben,?
2010. aug. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!