Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák, akik szülés...

Azok az anyukák, akik szülés után hordtak hasszorítós bugyit, melyik vált be? A sima vagy a kapcsos? Mennyivel vettetek kisebb méretet, hogy tényleg használjon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A kapcsos (asszem Anita márkájú). 42-44-es nadrágokat hordtam a terhességem előtt (és után is), s asszem ugyanilyen méretűt vagy L-eset vettem.
2010. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kapcsos volt. Én több méretet vettem (XL,L,M), mert napról napra több kiló ment le rólam, és kisebb lett a hasam.
2010. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Relaxsan hasfogó bugyit hordtam rögtön a szülés után. Bár nem maradt nagy hasam, de nagyon kényelmes volt, tartotta a hasam, nagyon hamar vissza is húzódott. Bár drága volt (5-6000 között), de már 2x szültem, illetve a hugomnak is jó volt. Könnyen tisztítható, gyorsan szárad!
2010. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem használt, pedig 3-at vettem, sokáig húztam....
2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapcsos Anita.Sajna nem tudom mekkora méretet vettem, mert most a barátnőmnél van.A boltban megmondtam a terhesség előtti súlyomat és azt, hogy mennyit híztam.Segítettek a méret kiválasztásában.
2010. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Gyorsan vettem is egyet, remélem segíteni fog

2010. aug. 17. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!