Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ajánlanátok? Baba...

Melyiket ajánlanátok? Baba hinta vagy rezgő pihenőszék egy 2hónapos babának, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyet vegyek hogy ellegyen a picim..

Ha elmondjátok tapasztalataitokat azzal sokat segítenétek..


2021. febr. 20. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szeretném ha olyan 15percet néha letehetném , mert eléggé hasfájós. Nem sír miatta de sokat nyűgölődik.

Melyik vált be nektek?

2021. febr. 20. 20:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszékünk volt, nagyon szeretett benne lenni a lányom. Később kapott hintát, azt is szerette. Az annyiból jobb, hogy tovább tudja használni.
2021. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekunk van mindketto. En szerettem használni mindkettot. A szeket ki tudtam vinni a konyhaba pl a hintat nem, szóval masra hasznaltuk oket de mindkettot hasznaltuk.

A hintat sokszor azert nem szeretik a babak mert abbol felfele latnak csak ki amig ilyen nagyon kicsik.

2021. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nàlunk a hinta kimaradt valamièrt, utòlag bànom, hàtha segìtett volna, hasfàjàstòl ordìtott vègig òràkat a lànyom.


Pihenőszèket szerette, volt egy időszak, amikor csak ott tudott kakilni.

Hintàt tudtok kölcsönözni is, megèr egy pròbàt.

2021. febr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettő, és mindkettő hasznos, viszont a rezgő pihi szék nagyon sokat segített hasfajason, és abban tudott kakilni.a másikat meg altatasra használtan, el ringattam benne és aludt is.
2021. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hinta fejleszti az egyensúlyt stb..mozgásfejlődésnél segíthet pl.
2021. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a baba hinta vált be a kislányom nagyon szerette sajnos már kinőtte.
2021. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van de Csak hinta is elég lett volna ha nem kapcsolom be akkor pihenoszek funkcioja van ha azt vesszuk (számomra 2 az 1ben) viszont a pihenőszékben szoktam pürével etetni így nem kell külön etetőszék egyelőre.
2021. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok válaszolni a kérdésre, inkább nekem is kérdésem lenne:

megvettünk egy Bertoni pihenőszéket használtan, állítható a támla, DE ha egyenesbe állítom, akkor alaphelyzetben sokkal lejjebb kerül a feje, tehát valami konstrukciós hiba lehet vele.

Ha egyenestől különböző szögbe állítom, akkor is eléggé hátradől, tehát hintáztatni nem lehet. Nagyjából 30 fokban beállítva tud a gyerek kvázi vízszintesen feküdni benne, de akkor sem fekszik, hanem derékban "meghajlik".

Azt gondoltam, hogy a korábbi használat miatt a váz az ívénél a kelleténél jobban meghajlott, de elég erős a váz, egy centit sem bírtam visszahajlítani.

2021. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekünk is olyan van.

Nincs meghajolva szerintem a tiétek, mert a miénk is olyan és mi újonnan vettük.

2021. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!