Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az udvaron a homokozóba...

Az udvaron a homokozóba adhatok habklumpát a 15 hónapos gyermekem lábára?

Figyelt kérdés
Szaladgál is benne és nem éppen gyógycipő. De kímélném a kis szandálját a kosztól és ez könnyen tisztítható. Vagy inkább ne ártsak vele?
2010. aug. 17. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár mezítláb is mehet, ha nincs üveg vagy ilyesmi szétdobálva akkor mehet mezítláb is.
2010. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthoni homokozó, akkor legyen inkább mezítláb. :) Az igazán egészséges és nyilván nem hidegben homokozik.
2010. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha a cipője kímélése a fontosabb, akkor igen. Ha a gyerek lába és az egészéges fontosabb, minthogy a szandálja ne legyen koszos, akkor ne adj rá ilyen vackot.
2010. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hós,állandóaz mezítláb van az udvaron.Imád futkározni cipő nélkül,még a kavicson is úgy szalad,hogy alig lehet utolérni.De abba a gumicipőbe belepunnyad 40fokba a kis lába.
2010. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még szaladgálni sem engedném ilyen klumpában! A gyerek lábára csak könnyű cipőcske vakó, ha nem akarod tönkretenni a lábát. A homokozóban és akár az udvaron is legyen mezítláb.
2010. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lányom reggeltől estig a habklumpában van, abban homokozik pancsol, szaladgál stb. A bőr szandi ha vizes kitágul előre csúszik benne a lába, na meg 2 nap mire kiszárad!

Nekünk is anno az a műanyag szandink volt biztos emlékszel még rá, volt sárga kék rózsaszín fehér átlátszó műanyag, meg kopogós lakcipő és m bajod lett tőle? Na meg télen a hótaposó sem tartotta a bokád! Semmi!

2010. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Igen, utolsó emlékszem. Nekem is volt.

Mai napig lúdtalpas vagyok, márcsak a scholl és hasonló gyógycipőkbe tudok menni a 34 évemmel.

Szóval én nem adok ilyet a fiamra, de meglepően sok gyermekre ráadják a játszótéren. 10-ből 8-an voltak ma ilyenben.

Az én fiam és egy másik kisfiún volt más.

Én a bőrgombától is tartanék.

Egyébként vettem én is, 1000ft, a strandra a fiamnak, de nem adtam rá, nincs szívem, annyira übergáz. Szerintem.

2010. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkába hagyd, hogy mezítláb szaladgálhasson! A különféle talajok tornáztatják a lábizmokat,erősítik azokat. ezerszer egészségesebb,mint az a klumpa... Ha a szandált akarod kímélni, de épp rossz az idő, inkább vegyél egy olyan szandit, amit nem sajnálsz játékhoz használni... Ne rontsuk el ilyen pici korban a lábukat, ha már van választék, lehetőség, hogy rendes cipőt adhassunk a lábukra, sokáig lesz még rá szükségük :)
2010. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, természetesen inkább!
2010. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek. Amúgy már van neki. Azért vettem, hogy ősszel, mikor uszodába kezdünk járni vízi tornára, akkor csak ráhúzom és abban átsétál velem a medencéhez az öltözőből és vissza. Akkor más célra nem fogom használni. Igazatok van...köszönöm.
2010. aug. 17. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!