Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfeherje allergia vagy mas?

Tejfeherje allergia vagy mas?

Figyelt kérdés
A napokban sok tejtermeket ettem es a babam 2 napja nagyon siros, nyugos es szopizas utan a muloban levo ekcema az arcan full belobban es a kis arcan voros kiutes szeru cuccok lesznek. Kap tapszeres potlast is neha,Milumil HA t. Gyanusnak gondolom a mostanaban napi 2-3 higabb szekletet, bukas(eddig nem jellemezte), vakarozik(arc,szem,hajas fejbor), szaraz a bore, ekcamas, az orra trotyog, 2-3 naponta szivom neki a zold bekat belole, pedig nem beteg. Plusz sokat tusszog is. Penteken megyunk orvoshoz. Hogyan diagnosztizalhato ez az erzekenyseg,allergia? Vervizsgalat? Szepen gyarapodott eddig, de most nagyon aggodom, mert valami nincs rendben vele :(
2021. febr. 24. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A tejfehérje allergia tünetei azok szoktak lenni pld ha fáj a hasa, vagy kiütés az arcán, legrosszab esetben véres széklet.

Az én 2 hónapos kislányom is hasfájós én eszek tejterméket. Nekünk 2x volt, hogy kiütés volt az arcán de be kentem anyatejjel és el múlt azóta sosem jött ki. Hasfájós lehet attól is mert ez ilyen időszak, az anya tejben lévő cukrot nehezen bontja le. Tarthatsz tejmentes diétát de min 4 hétig. Ki kell tapasztalni, hogy mi okozza a problémát 😊

Minden jót

2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ami még eszembe jutott, a bukás? Milyen sűrűn jön vissza? Nekünk most derült ki, hogy refluxos. Az okozhat hasfájást, olykor tele van az orra. Piros lehet tőle a torka szóval elég kellemetlen tünetei vannak.
2021. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!