Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tejfehérjére allergiás...

Ha tejfehérjére allergiás vagy érzékeny a baba, mikor jelentkezhetnek tünetei mondjuk tejfölös étel után?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változó, mert az én gyerekemmel a kórházban megitattak 2 deci tejet több részletben és aznap semmi baja nem volt. Itthon folytattuk a terhelést de másnap már semmi étvágya nem volt, aztán fokozatosan jött a többi tünet, gyakori híg széklet, puffadás, orrfolyás. Ráadásul eleinte enyhén aztán egyre durvábban, végül 1 hét múlva vittük vissza gasztrora. De míg kicsi volt, nyomokban tartalmazhatos termék után néha fél órán belül jött az, hogy sír mindenen. Ezután bele is kezdtünk a szigorú diétába, hogy nyomokbanosat se evett.
2018. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Már többször is adtam neki tejfölöset,de se kiütés,se sírás,semmi bajra utaló jelet nem veszek észre rajta.A hígabb széklet állandó,tulajdonképpen tápszeren él nagyon finnyás,örülök ha egy étkezést ki tudok váltani...

2018. szept. 23. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsi 1 évesen kinőtte, a nagy meg 3 évesen, szóval van remény. :D a naggyal amúgy későn kezdtük a diétát, 7 hónaposan, aztán a 2 éves tejterhelés volt amit írtam, 3 évesen meg nem jött tünet. A kicsivel nagyon korán kezdtük a diétát hiszem, hogy ezért nőhette ki korábban. (Tápszeresek voltak ők is)
2018. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!