Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek a kisbabát a...

Mikor vittétek a kisbabát a nagyihoz?

Figyelt kérdés

1 hete született meg az első babánk, és apuka már nagyon szeretné vinni a családjához. Én még korainak érzem, de látom rajta hogy rosszul esik neki. Mindig mondja, hogy talán hétvégén. Hiába mondom neki, hogy nem garantálom, én sem vagyok még a toppon, meg a picinek is szerintem nagyon korai.

Sajnálom, mert az én anyukámmal lakunk, és szerintem ez neki szarul esik, hogy az ő szülei meg még csak egyszer látták. Ti mikor vittétek át először a nagyikhoz a babát?


2021. febr. 24. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Aznap, amikor haza engedtek a kórházból. A dédihez meg másnap. Kicsit önző vagy amúgy.
2021. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hol lakik. Ha az adott városban, akkor nem korai. Ha messze kell utazni, akkor esetleg érthető, ha várni akarsz. Én 2 hetes gyerekkel mentem ügyeket intézni, hivatalba. 2 hónapossal mentünk nagyszülőkhöz külföldre.
2021. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
2 hetes korától minden hétvégét anyóséknál voltunk. Igaz, ott is volt kiságya, fürdőkádja stb. 30 km.re laknak.
2021. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Amikor úgy érzed. Te szülted meg, te hordtad ki, ha mèg nem állsz készen, mondd meg a párodnak. Amúgy pl.hozzánk még a lábfájós nagymama is eljött és fellépcsőzött, mert nem akarta, h.császáros sebbel mászkáljak.
2021. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én hónapokat töltöttem kórházban Budapesten egyedül, pont az első fél évben, mert mamánál laktunk és áthozták a családtagok az influenzát. Majdnem belehaltam. Voltam Covidos is tavaly, hónapokba telt kijönni belőle. Az első hónapban biztos nem lesz babalátogatás a nagyinak sem.
2021. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
1 hetes volt amikor jöttek hozzánk a nagyszülők megnézni a picit. Azóta is minden vasárnap jönnek (1 órára laknak kocsival). Karácsonykor mi mentünk hozzájuk több napra. Van nekik egy szoba berendezve a picinek.
2021. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Ők jöttek az elején. Anyuék ahogy hazajöttünk a kórházból, anyósék csak 5-6 hét után. Mindenkinek szóltunk, hogy jöhetnek első naptól. Ők döntötték el, hogy mikor jönnek.
2021. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, vártam a lepontozásokat és várom az érveket is!
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem mi mentünk, hanem ők jöttek. Már mire haza értünk a kórházból itt volt vmelyik nagymama, hogy segítsen. Első gyereknél azért, mert újdonsült anyuka voltam, másodiknál azért, mert itt volt egy kétéves is.
2021. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
járvány alatt én se engednék senkit az újszülöttem közelébe
2021. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!