Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan aki 2-3 hónapos...

Volt olyan aki 2-3 hónapos kisbabával járt levelezős képzésre hétvégente? Hogy oldottátok meg, vittétek a picit, vagy maradt mamával/apával?

Figyelt kérdés

Július elejére vagyok kiírva a kislányommal (első baba) így még nem tudom milyen lesz a pici. Utolsó félévem a levelezőn ami azt jelenti 6-7 szombat lennének óráim. Nem nagy a csoport,8 emberből áll de ebből se jön el mindenki.

Nem tudom hogyan fogjuk kivitelezni még az ottlétet mert nem tudni előre lesz-e tejem vagy tápszeres lesz és akkor otthon hagyhatom mamával/apával, valamint h mennyire lesz nyugis baba.

Elképzelhető hogy levigyem magammal, vagy h eljön anyukám is és addig sétálgat vele míg nyügösebb? Akik hasonló helyzetben vannak/voltak hogy csináltátok? Nem szeretnék rosszat a picinek ezért szeretnék erre jó megoldást találni.

Az iskola 40percre van tőlünk.

Előre is köszönöm a válaszokat! 28 L



2018. jún. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Maradt otthon az apukával.Szoptatás helyett azokon a napokon a lefagyasztott tejemet kapta üvegből.Semmi rossz nem történt vele csak kicsit csiszolódtak egymáshoz az apjával.
2018. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos daganat miatt nem szoptathattam egyáltalán, úgyhogy egyik alkalommal egyik nagyi, másik alakommal másik nagyi élhette ki magát :)
2018. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen maradt az apjával, lefejt tejjel. Semmiképp nem a nagymamával, mert ő nem a szülője.
2018. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy csaj az egyetemen, aki vitte a babát, hátra beült, ott szoptathatott is, senkit nem zavart. Ő eszik-alszik baba volt, soha a hangját nem hallottuk, a tanárokat sem zavarta. Még vizsgázni is bevitte a csaj, magára kötve. 😄 Viszont ő picike volt, asszem 3 hónapos volt, mikor államvizsgáztunk. Ha te júliusban szülsz, ő januárra igencsak kúszni-mászni fog, lehet, hogy fel is áll már. Dumálni fog, mozogni, nem csak szopizni, hanem pépeket enni és játszani akar majd. Én most a 7 hónaposommal nem vállalnék be 2 óránál hosszabb programot, pedig ő iszonyú jó baba, szívesen elnézelődik bárhol.
2018. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
gratulálok annak, aki lepontozott. Gondolom, neked nem derült ki méhnyakrákod terhesen, és nem kezdted a kemót 5 nappal a szülés után. Szánalmas egy oldal ez, egyre inkább.
2018. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
és mielőtt nekem estek, miért gyerekkel tanultam: mert nem volt más választásom. A szak csak levelezőn, két éves gyakorlatot követően volt elvégezhető, és a munkaköröm miatt kötelező volt, nem választhattam. Pont indult abban az évben, mikor szültem. HA nem csinálom meg, nem mehetek vissza...
2018. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez csak szept. végétől dec. 10ig lenne.
2018. jún. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!