Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek hogy rossz anya leszek,...

Félek hogy rossz anya leszek, mert nagyon nehezen megyek társaságba, nehezen ismerkedem, nem érzem jól megem idegen emberek közt. Volt vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretném ha kislányom nem hasonlítana rám ebben, de amíg kicsi, nekem kell rendezvényekre vinnem, játszótérre, ahol látom hoyg más anyukák milyen könnyen összehaverkodnak, így gyerekeiknek is egyre több játszópajtása van. Én erre képtelen vagyok, pedig szeretném majd ha minél több barátja legyen, és minél több élményben legyen része. Csak a párommal együtt érzem biztosnágban magam vagy anyósommal idegen helyen. Ha tudnám hogy mások is vannak így vele, az megnyugtatna, de én csak azt látom hogy törvényszerűen minden anyukának megvan az "anyukás" baráti köre, és enélkül hátrányt szenved majd a kislányom :(

2 hós baba anyukája


2008. dec. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonlóan vagyok,egyedül a picivel,jó ha találkozom anyukákkal,akkor beszélgetek ha ismerős egy pár szót, de igazán nem járunk össze senkivel,ráadásul ez falu,így nincs játszótér sem.

Egyet tudsz tenni,hogy a babád érdekében erőt veszel magadon,és azért is mész,és ha majd ott lesz a többi anyuka,akkor rájössz hogy nem is vészes,lehet hogy épp ők kezdeményezik a beszélgetést.Én ezért szeretném ha nálunk lenne babaklub,hogy a picimnek is jó legyen,és én is oldódjak.Másképp nem megy.

2008. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 hósak vagyunk.
2008. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől egy picit én is félek, én sem vagyok az a barátkozós típus, úgy érzem, nincs mondanivalóm idegen emberek számára, nem vagyok locsi-fecsis. Viszont a játszótéren, stb.. szerintem minden anyuka törvényszerűen elkezd beszélgetni egymással, hiszen megvan a közös téma:)Ha nem Te szólítasz meg másokat, majd akkor mások szólítanak meg Téged!
2008. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem is hasonló félelmeim voltak, mivel ugyanez a típus vagyok. (van is otthon ebből nézeteltérés a férjemmel). de aránylag összeszedtem magam: eleinte csak válaszoltam a kérdésekre, majd magam is kérdező-barátkozó lettem. ne aggódj, ha te nem kezdeményezel, majd más fog, és onnantól könnyű lesz a helyzeted. hidd el. anno én sem gondoltam volna. fel a fejjel!
2008. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!