Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti is szoktátok azt...

Őszintén! Ti is szoktátok azt érezni, hogy megörültök ha nem kapcsoltok ki?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos.IMÁDOM!!!Sokszor viszont úgy érzem,hogy megbolondulok.A monoton mindennapok.Nővérem vigyázna rá,de az meg olyan érzés lenne mintha menekülnék.Most úgy érzem ha nem mozdulok ki akár apával akár barátnőkkel akkor megkattanok.
2010. aug. 17. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

persze hogy szoktam ilyet érezni. Ilyenkor hívom a barátnőmet hogy jöjjön velem valahova, a lánykámat meg lerakom arra a néhány órára anyukáméknál. Ők már várják hogy vigyázzanak rá,nekem meg jól esik egy kis barátnőzés. Inkább menj csavarogni egy kicsit, különben bekattansz :-)

8 hós a lányom.

2010. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen velem is. Ilyenkor áthívtam anyukámat, és elmentem bevásárolni (hétvégére a főzéshez). Nekem ez oltári kikapcsolódás volt. Majd kétszer voltunk moziban, egyszer esküvőn is a picim nélkül. Mostmár két éves lesz, szeretem vinni ide-oda... :)) De ma pld. a barátnőm nagyfiával voltam moziban (itt nyaral nálunk). Nagyon jó érzés néha "kiszabadulni". Bízd a nővéredre, és menj el egy kicsit, meglátod, jó lesz.
2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óóóóóó,hát persze,épp ma borult ki a bili,azt mondtam világgá megyek! Aztán ránéztem és megsajnáltam:) Szegénykémnek jönnek a fogai sorba ezért olyan nyügike és kezelhetetlen,erről meg nemtehet!(1 éves) Ja,és holnap délelőttre "szabit" vettem ki:)
2010. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel szerintem sokan vagyunk így, tök természetes..... nekem már az is felüdülés, ha nyugodtan el tudok mosogatni, és nem kell félpercenként abbahagynom.... :-D

mozdulj csak ki, ha megteheted, szerintem a vele töltött időnek is jót tesz egy kis változatosság.

2010. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van, aki vigyáz a gyerekre, használd ki.

Nekem 2 gyerekem van, egy 2 meg egy fél éves. Egész nap egyedül vagyok velük. Néha már azon vagyok, hogy kiugrok az ablakon. A férjem ha itthon van, akkor meg menne füvet nyírni, meg ilyenek, családi házban mindig van férfimunka. De már én mondom neki, hogy inkább a gyerekekkel foglalkozzon, mert bakattanok különben.

2010. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!