Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is megőrültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is megőrültök attól ha egy pasi cicának, szívemnek, vagy valami hasonlónak szólít, vagy ez csak az én hülyeségem? És fiúk ti, hogy vagytok ezzel, szeretitek ha a barátnőtök becéz benneteket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől komolyan meg lehet őrülni??? Te jó isten...
2011. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem hülyeség! Én is szeretem ha becéz a barátom bár engem nem a cicám és a szívem bolondít meg a leginkább...Persze ízlések és pofonok;) ÉS nagy többségben a pasik is kedvelik...persze lehet a Te barátod kivétel, de ha így van ezt úgyis a tudomásodra adja majd, hidd el!
2011. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
engem úgy őrjít meg, hogy idegesít, bocs ha nem egyértelműen fogalmaztam :D
2011. jan. 29. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem a nevem, ezért jó ha máshogy hív :D

mindig, mindenhol, mindenki előtt babynek hív és ez ááhhh :D imádom

2011. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én egyedül azt nem szeretem ha cicának hív, szerintem annyira megalázó,lenéző. Mindig az jut róla eszembe amikor a menőcsávó mondja a szőke csajnak :D
2011. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha becéz. Bárhogy becéz. Mert annyira nagy szeretettel mondja. :)
2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
én ezt sose értettem barátnőmnek azt is mondhatnám te retkes tehén ha szépen mondom fel se húzza az orrát
2011. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

engem is idegesítene ez a kincsem,szívem..

nekem tökéletes a "cica" meg a keresztnevem is..

14/L

2011. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én szeretek becézni: kicsim, szívem, cica, kis angyal, manó, manóarcú stb... szerintem a szeretet jele, nálam legalábbis. Én is szeretem, de társaságban azért finoman kell bánni ezekkel a dolgokkal, mindennek meg van a maga helye és ideje.

23f

2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 199303 ***** válasza:
én nagyon szeretem amikor becéz engem a barátom, ojan kisaranyos nevet talált ki h imádom amikor mondja:)
2011. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!