Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanulja meg megnyugtatn...

Hogyan tanulja meg megnyugtatni magát?

Figyelt kérdés
Tudok ebben segíteni? úgy értem, hogyan tudom pl. alvósrongyihoz szoktatni? Hogy el tudjon aludni vagy vissza tudjon aludni ha felébred? vagy 11 hónaposan túl kicsi még? jelenleg a cici az, ami felébredéskor megnyugtatja és azon is alszik el, de ez félek, hosszútávon nem lesz nyerő. vagy leszokik róla magától? nappal 3-szor, éjjel kétszer szopizik még.
2011. okt. 8. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 14 hónapos lesz nemsoká, éjjel cicivel alszik vissza. Annyi, hogy ez engem nem zavar. Hogy hogy tudnád leszoktatni, nem tudom, mindenesetre az rossz nem lehet, ha lesz neki egy alvós állatkája vagy rongyija.
2011. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van rongyija, de nem érdekli egyáltalán, egyik sem, meg az állatkái sem ilyen szinten :-( nem tudom, hogy tudnám réászoktatni. amúgy egyelőre engem sem zavar a cicinalvós helyzet, bár nem bánnám, ha már csak egyszer ébredne föl, mert kétszer minimum ébred, de van, hogy hatszor is :-O vagy még többször...
2011. okt. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!