Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha annyira kiborító tud...

Néha annyira kiborító tud lenni ez a helyzet. Ti hogy élitek túl?

Figyelt kérdés

A kisfiam már 11 hónapos, szeretem őt mindennél jobban, de néha nagyon kiborító tud lenni. Apa sokat dolgozik, van, hogy napokig nincs itthon, nagyszülők sincsenek, még felkel éjjel szopni, sokszor rettenetesen fáradt vagyok. igyekszem a háztartást ellátni, de van, hogy én is alszom vele.

mégis néha annyira kiborulok, hogy bőgni tudnék. volt már olyan, hogy elaludt este, nekiálltam a lakásnak, és mire végeztem mindennel este 11-kor felkelt és fent voltunk hajnali kettőig, mert addig nem volt hajlandó aludni.... én már annyira kész volta, alig vártam, hogy lefekhessek és amikor láttam, hogy ebből még egy jó darabig nem lesz alvás egyszerűen csak bőgtem, mint egy hülye....

más is járt már így?


2010. aug. 17. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de elmúlik ez a korszak gyorsan, hidd el. :) Nálunk 13 hónapos koráig tartott...
2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

persze. pl. én. A multkoriban a nemsokára 2 éves lányom ugy döntött hogy nem alszik napközben. Egy hétig. Közben két napig hasmenésem volt azt se tudta hogy üljek a wc-n. + 18 hetes km. A szüleim pont nyaraltak ilyenkor persze nincsen segítség. Apa dolgozik. a gyerek meg reggel 7-este 9 ig mint a gép.

Na sejtheted a hetedik nap már én is sírtam sőt mérgemben összetörtem egy műanyag tartót.

Azóta rendeződött a helyzet nyugi Neked is fog:-)

2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Bevallom egy titkomat.. :) Családban senki se tudja: 8 hónapos lehetett, mikor széttéptem egyik éjjel egy rongybabát idegességemben. Annyira kivoltam, hogy ott tartottam, vagy megütöm a gyereket (ordított szakadatlanul, jöttek a fogai szegénykémnek)... És hajnali 4-kor nem bírtam tovább, széttéptem a rongybabáját.. Utána sokkal jobb lett :)) (de félelmetes, h milyen rossz érzés volt utána még napokig, hogy mire vagyok képes).
2010. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek.

A lanyom meg csak 6 honapos mult, de sokszor van ez Velem is.A ferjem most pl masik varosban dolgozik, de ha ebben a varosban is van ahol elunk csak aludni jar haza szinte.A szabadnapjain orul, hogy el es pihenhet.Kulfoldon elunk es a fel vilag valaszt el a csaladunktol.

Ejszaka meg eszik, jone a foga, rosszat almodik.....kivagyok!!En alap esetben 12-1 korul fekszem es 7kor max 7.30kor meg kelel a lanyomhoz.Kozben eszik felsir es napkozben nincs idom lefekudni Vele.

En is bizom benne hogy javulni fog a helyzet, de sokszor ugy erzem, hogy kerek beutalot az elme osztalyra :S

2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Éjjel ne adj neki enni. Semmi szüksége rá,még ha ma ez is a divat. Néhány nap után átalussza az éjszakákat,és akkor te is tudsz pihenni. Nem fogja kinőni! Hetente olvasni itt az anyukák panaszát! Még két évesen is fenn vannak a gyerekkel egész éjjel. Anyáink sem etettek bennünket éjszaka,mert másnap nem tudtak volna a munkahelyükön dolgozni. Ettől nem lett az én generációm lelkibeteg.
2010. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
senki se mondta hogy egyszerű :( de ezek az időszakok váltakoznak,hol könnyebb,hol nehezebb...nekem is volt már hogy potyogó könnyekkel adtam át a gyereket apának,mert már nem volt türelmem!!!rossz ha nincs segítség:(
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem gondolnám, hogy így van. Az éjjeli evéssel kapcsolatban. Enyém 13 hónapos koráig evett éjjel is (pedig tápszeres volt). Már 2 éves. 13 hónaposan magától abbahagyta az éjjeli evést. 11 hónaposan nem biztos, hogy az éhség miatt kel fel, inkább az anyukáját és a biztonságot keresi még.
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
21:54 egyetértek..nevelés kérdése hogy a ygerek átalussza e az éjszakát.Én erre nagyon figyeltem,beütemeztem a dolgokat kezdettől..2 hetesen átaludta az éjszakát..9 kor jól belakott,és reggel fél 7 körül kelt.
2010. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a fél megoldás, hogy 11-kor ne álljál neki takarítani, hanem feküdjél le te is aludni, kit érdekel, ha nincs felporszívózva, vagy elmosogatva. Meg fog várni, nem csinálja meg helyetted senki. Majd reggel megcsinálod amikor alszik. Ne várja el senki az embertől, főleg ha semmi segítsége nincs, hogy csillogjon, villogjon a laksás. Nem?
2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha felkel ejjel enni mondjam neki, hogy fogd be a szad ne sirjal nem kapsz enni....vagy mi?

Akkor az enyem biztos rosszul nevelt gyerek, mert megehezik ejjel!!!

Ez mar ujszulott korban eltero, hogy melyik baba mennyit es mennyi idonkent eszik!!

2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!