Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves a kisleányom....

Másfél éves a kisleányom. Egész nap szobatiszta, nincs nappal már pelusunk, csak éjjel! Hogyan tudnám leszoktatni az éjszakai pelusról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok választ adni. De szeretnék gratulálni. Nekem is 1,5 éves a csemetém csak ő kisfiú. Ő még csak hurcolássza a bilit, néha ráül de semmi más.Hogy sikerült ilyen hamar, szól hogy pisi, kaki?
2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Én másfél éves kislányom szól előre, de se bilire, se WC-re nem hajlandó ülni, tehát egyenlőre marad a pelus.
2010. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az én kisleányomnak a bili nem jött be, nálunk a wc a nyerő.Az első héten volt úgy hogy fél órákat is rajt üldögélt a vécén én meg bohóckodtam neki. De most már szól ha kell neki pisilni, vagy kakilni és akkor ahogy ráteszem a vécére azonnal csinálja is a dolgát.

2010. aug. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!