Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pózban alszik a babád?

Milyen pózban alszik a babád?

Figyelt kérdés
Oldalt, hanyatt? Milyen gyakran fordítod át a másik oldalra? Vagy ha hanyatt alszik milyen gyakran forditod át a fejét?
2021. márc. 6. 10:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
1 hetes baba
2021. márc. 6. 10:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte oldalt és hanyatt aludt, nem fordítgattam soha sem. Mikor haza jöttünk a kórházból, azóta inkább hason szeret feküdni.
2021. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hazajöttünk a kórházból hason alszik. Ha hanyatt raktam le, mindig felébredt azonnal. Most lassan 2 éves, még mindig hason alszik, bár most már szeret az oldalán is. Hanyatt azóta se
2021. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt aludt cserlgettuk neki az oldalakat időnként próbáltuk a hason azért nem volt annyira oda. Most 2 és fél évesen minden pozban is alszik a hátán is imád
2021. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mind a négyen hason aludtak. 😊
2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte háton próbáltuk, mert ugye who szerint az javasolt, de 10 percenként felébredt. Elengedtük a dolgot, és hasra tettük le, úgy jól aludt. Most 9 hónapos, forgolódik alszik hason, oldalt, és még háton is néha. Jelenleg szerinten oldalt szeret legjobban.
2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

3 hetes lesz a fiam. Oldalt fektettem kezdetektől, ő pedig ha mozgolódott, hátra feküdt. Én azért fektettem oldalt, mert bealszik kaja után és nem mindig tudom megbüfiztetni.

Most már napközben hasra is fektetem, de csak ha nagyon nyugtalan, mert képes 4-5 órát is elaludni ebben a pózban... Éjjel nem tenném hasra, nehogy túl mélyen aludjon. Azért még aggódok.. :)

2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legelején mindkettő hason aludt (pic hozadéka), aztán a nagyobb háton, a kicsi hason (nagyon erős volt a moroja 3-4 hónapos korig). Mikortól tudnak forogni az ágyban, a háton alvó hason alszik, a hason alvó meg általában oldalt/hason, de nagyon sokat forgolódik.
2021. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az lenne a cél, hogy mélyen aludjon, 7-es... 😄
2021. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, de annyira mélyen alszik, hogy például simán alszik 6 órát éjjel kaja nélkül és a súlya meg nem gyarapszik. 😄 Ha nappal is 4 órákat aludna folyton, sose enne.
2021. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!