Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor mentek lefeküdni...

Amikor mentek lefeküdni aludni, és benézve a babátokhoz látjátok, hogy kereszbe, vagy fordítva fekszik, nyakatekert pózban alszik, megigazítjátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem lenne neki kényelmes, nem aludna úgy.
2011. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazitom meg :)
2011. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kisebb volt (pár hónapos) megigazítottam, most már majdnem másfél éves nem igazítom meg csak betakarom ha lerúgta magáról a takarót.
2011. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én megigazítom. Nehogy megfulladjon vagy később azért üvöltözzön mert elaludta a nyakát
2011. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat!

Én csak akkor igazítom meg, ha a feje van a lábánál, mert különben rövidesen felébred, és nem tudja hirtelen, hogy hol van. :)

2011. febr. 21. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
attól függ. Mikor 1 éves kora körül elkezdett önállóan fészkelődni lefekvéskor, és úgy aludt el, hogy a lábait teljesen maga alá húzta, mindíg megigazítottam, különben elzsibbadt és 1-2 óra múlva magától felébredt rá. Ma már csak akkor szoktam lentebb húzni az ágyban, ha annyira fent van, hogy a buksiját veri az ágy végébe. Akkorákat koppan, hogy álmomból is felriadok rá. Egyébként nem nyúlok hozzá, csak betakargatom. Olyan is van, hogy éjszaka ráfekszik a takarójára, azt néha ki szoktam rángatni alóla, hogy legyen, mivel betakarjam. Amúgy éjjelente kb. 7-8 alkalommal ébredek hozzá, mindíg végzek ellenőrzést.
2011. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
ja, 13 hónapos.
2011. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nyakatekert pózban van (tehát látszik, hogy éjjel fel fog azért kelni mert a fél oldala lezsibbadt) akkor igen. de csak ha keresztbe fekszik, fordítva, vagy alatta vannak az alvó plüssök, ilyesmik, hagyom, nem piszkálom hülyeségek miatt :)

15hós

2011. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A lányom 1 éves, a kiságy egyik sarkába bújik be, ott alszik, őt nem bolygatom meg.

A fiam 3 éves, őt meg szoktam igazítani, mert ha keresztbe fekszik, nem tud kinyújtózni, és a 30 centis résen képes leesni.

2011. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!