Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3 gyereket szülök, röghözkö...

Ha 3 gyereket szülök, röghözkötötté válok a házasság szempontjából?

Figyelt kérdés
Nagyon sok anyát látok a környezetemben,aki már régen elvált volna az idióta férjétől,ha nem lenne 3 gyerekük.Nem tudná őket egyedül eltartani,így inkább csendben tűr és szenved.Én is szeretnék harmadik babát,de félek ettől h nehogy így járjak.Több gyereket csak biztos házassággal érdemes bevállalni?Mi a véleményetek erről?
2010. aug. 18. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a gyerekek számától függ.

Egy gyereket is csak úgy vállalnék, hogy biztos a házasságom.

Én most várom a másodikat, tökéletes a házasságom, nincs rá panaszom, csak dicséretem.

Az az anya nem normális, ha idióta a férje, és még szül egy 3. gyereket.

2010. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

HÁT IGEN..

ha több gyerek van akkor kell egy biztos érzelmi háttér is nem csak anyagi.


ha úgy érezném hogy nem vagyok boldog megpróbálnék változtatni megbeszélni de ha nem megy akkor biztos lépnék mert nekem is csak egy életem van és a gyerekeknek se mindegy milyen a légkör otthon.


a szüleimnek csak én voltam a gyereke nem volt tesóm mégis éveket vártak hogy hátha jobb lesz meg ilyenek és nem váltak el amikor kicsi voltam... ehelyett egyre szarabb lett..

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs munkamegosztás köztetek minden időd elmegy majd a 3 gyerekre.

Ha főállású anya is leszel a 3. után, otthon fogsz ülni, max. rokonokat vagy a szomszédokat nézegetheted.

10-12 évig nem fog zavarni, de utána, befelé fordult leszel, úgy fogod érezni, hogy elszaladt az élet melletted és nem értesz semmihez.

Ha nem dolgozol, csak a háztartást vezeted úgy fogod érezni, hogy semmiféle felnőtt dologhoz nem értesz.

2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a félelem már az első gyermeknél is felmerülhetett volna, hiszen 1-2 gyermekkel sem könnyebb elválni és utána egyedül élni tovább.

Ha nem vagy biztos a házasságodban, ne szülj többet neki. Ha tönkremegy a házasságod, a következő pároddal még lehetnek gyermekeid.

2010. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem normális a férj, akkor hozzá se kell menni, és egy gyerejet se szabad szülni neki, nemhogy hármat. A legelső gyereket is csak biztos házasságba szabad vállalni, felelős kapcsolatba. A gyereknek szerető apa és anya JÁR, és a legnagyobb ajándék, amit kaphat a szüleitől, az az, hogy szeretik egymást.
2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem lennék biztos a párkapcsolatomban, egyet se vállaltam volna, nemhogy hármat! és ha már azon gondolkodsz, hogy mi lenne külön... hát én nem vállalnék még egyet, és elgondolkodnék a házasságomon inkább!

hozhat még az élet más pasit, akinek szülhetsz harmadikat.

2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért az élet nem ilyen egyszerű..Az elején a legtöbb pasi "normális" aztán vagy az marad,és ok minden,vagy nem.Nem?Mi van ha 10 évnyi biztos házasság után hazaérkezik a férj és bejelenti h talált vki szebbet,jobbat..?Vagy aki 15 év után rákap az italra,játékgépre egyebekre?

Vagy mi van akkor ha becsúszik a harmadik gyerek,és nincs szívük elvetetni?

2010. aug. 18. 15:09
 8/15 A kérdező kommentje:

És nem arról van szó,hogy az én házasságom jelenleg ne lenne biztos.De senki nem tudja megmondani előre,h mi történik jónéhány év múlva..

Tapasztalt 3-4 gyerekes anyukák válaszát (is) várom,esetleg olyanét is,aki ottmaradt a gyerekekkel egyedül.

2010. aug. 18. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Szuleim 30 ev utan (25 ev hazassag) dontottek ugy hogy kulon utakon folytatjak.

3 gyerek maradt anyukamnal (a hugom meg csak 7 eves volt).

Ezt nem lehet tudni, hogy kinek a hazassaga megy tonkre, azt meg plane nem hogy mikor.

Attol, hogy most valakinek "tokeletes" (ilyen nincs azt azert hozza teszem) a hazassaga nem azt jelenti, hogy 1-5-10 ev mulva is az lesz.

En ugy gondolom, hogy szeretnek 3 babat.Nem a ferjemnek szulom oket hanem magunknak.Kotelessege akkor is gondoskodni a gyerekeirol ha ugy dontunk, hogy kulon jobb lesz nekunk.

2010. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2010. aug. 18. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!