Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy a 29 éves párom még a baba gondolatától is írtózik? Kapcsolatunkat komolynak tekinti, karácsonyra tervezzük az eljegyzést, és a házasság is már szóba került. A baba gyakorlatilag tiltó szó, tabu téma.

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. van aki nem szereti a gyerekeket.


ha Te szeretnél babát akkor nem biztos hogy jó ötlet a házasság.

2011. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszadóval. Szerintem ezt tisztázzátok a házasság előtt! Lehet hogy csak még nem akar, de 1-2 év múlva már igen! Nem kérdezted erről?
2011. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ő külföldre vágyik,külföldi letelepedés,az agyára megy hogy diplomája van (számítógép informatikus és programozó)és hogy nem tud ezzel elhelyezkedni,millióan vannak akik nem tudnak a diplomájukkal elhelyezkedni,de van munkahelye.gyűlőli Magyarországot,a baba kérdésnél az anyagiakra hivatkozik,de biztos más van a háttérben.Egy átlagos normál családi háttérrel rendelkezünk.
2011. szept. 13. 10:27
 4/16 A kérdező kommentje:
5 év után lehet azt mondta,de ő a gyereknél azt hiszi milliókat kellene felvennie,ha jönne.És mindig azzal jön az ország csak rosszabb lesz,nem tudja majd eltartani a gyereket,stb.Néha az agyamra megy.
2011. szept. 13. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Uljetek le beszelgetni, mert a kulfoldi almai miatt nem akar babat. Egy gyerekkel mar nem olyan konnyu nekivagni a nagyvilagnak, sot felelotlenseg. Beszeljetak at a lehetosegeitekket, hogy hova mehetnetek, hogy mennyi ido lenne, mig osszeszeditek magatokat es hogy mikor johetne a baba.
2011. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de én nem vágyom olyan luxusra mint ő,ő pálmafáknál szeretne lakni,cégeket akar magának,csak öltönybe járhasson munkahelyre stb,én azért nem.Sokan válalnak Magyarországon babaát,mégis megélnek,miért vágyik ilyen luxusra?És megmondtam neki,lehet lesz évek múltán pénzed,csak ezzel a sok idővel,meg elmulasztod azt hogy saját családod legyen.
2011. szept. 13. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

első vagyok.


egy gyerek itthon max 1 milla ha mindent megveszel.


és leírtad Te nem akarsz ott lakni ahol Ő .


bár szerintem sokan dobbantanánk ebből az országból de a gyerek ha szeretik nem érzi meg a változásokat. de ha anyagiakban fejezik ki a szeretetüket a szülők akkor az fel fog neki tünni.


sajnálom a helyzetet mert nem mondható áldásosnak.

2011. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a beszélgetéseink erről a témáról vitába torkolnak.Hajtja a saját akaratát.Szerintetek mit tegyek?Ugyanis nap,mint nap mondja egyedül nem akar külföldre menni csak velem.
2011. szept. 13. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az eljegyzés előtt is elgondolkodnék, ha ennyire mások a céljaitok. Ha nem találtok közös utat később ebből nagy gondok lehetnek, egy gyerek pedig csak rontana a helyzeten. Akármelyikőtök enged előbb utóbb jönne az érzés hogy feladtam az álmaim ami miatt akár meg is gyűlölhetitek egymást. Sztem 30 alatt a legtöbb férfi még nem is elég érett egy gyerekre, persze vannak kivételek de ők vannak kevesebben.
2011. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek egy ilyen pasit! Ő tényleg úgy gondolta,hogy neki a luxus a legfontosabb,amiről mindig álmodott.

A barátnője kitartott mellette! Na az anyagiak meglettek, most kezdet neki a "babacsinálásnak"! A "lány" már 37 éves! Nem akar összejönni a baba. Látom a szemén,ha meglát (kismama) vagyok, hogy bele van betegedve.

A srácot még most sem annyira hatja meg a dolog, bár valamennyire már ő is bánja. Hiába a pénz, gyereket nem tudnak venni!

Ezt csak azért írom le, mert sajnos így is alakulhat. Hogy te vársz, csak utána meg a természet szól közbe!

Tényleg alaposan gondold át,hogy el tudod-e így fogadni a párod!

2011. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!