Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az apuka a babát hibáztatja a házasság megromlásáért?

Figyelt kérdés
Persze konkrétan ki nem mondja,csak célzásokat tesz,pl: miatta nem élnek házaséletet,vagy hogy csak rombolni tud a gyerek és minden t tönkretesz!
2011. febr. 17. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érett meg az apaságra, vagy igazából a lelke mélyén nem is akart gyereket. Önző, egoista "apuka".
2011. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy egy barom !
2011. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előzőek összefoglalták a lényeget! Nem vagyok válás párti, de az ilyen jobb, ha megy.
2011. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát igen, a gyerek sajnos ezzel jár, meg még sok más lemondással is. Nem merül ki azzal, hogy dicsekszünk a haveroknak, hogy nekünk milyen tündéri kislányunk vagy épp milyen vagány kisfiúnk van.

Ha akarta ő is a gyereket (mert általában azért két ember kell hozzá...), akkor vegye tudomásul, hogy ez ezzel jár és ne téged és pláne ne a saját gyerekét hibáztassa.

Na, nekem egyszer mondaná a párom, hogy a gyerek miatt nem élünk házas életet olyan rendszeresen, mint rég, azt hiszem nem tenné zsebre, amit tőlem kapna. Aztán ha nem tetszik, el lehet ballagni.


A helyedben én elolvastatnám vele a válaszokat.

2011. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát azért vannak fanatikus anyukák akiknél a sorrend: gyerek,aztán gyerek és megint a gyerek. A férfiak meg nagyon igénylik a törődést.

Ma már nem gáz szerintem tanácsadásra menni, vagy terapeutához. Nem lehet tudni mitől lett ilyen az apa.

2011. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Az őszinte véleményem az, hogy az anyuka hibázott. Az apa egy hülye, de anyukának igenis oda kellene figyelni a férfira is, nemcsak a gyerekre.

A férfiaknál ilyenkor előjöhet féltékenység, hiszen az eddig kapott figyelem teljes egészében a gyerekre sugárzik.

Ha anyuka nincs észnél, és nem kezeli a helyzetet, akkor ennek bizonyára nem lesz jó vége.

2011. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem a férjem ezt mondanám biztos elküldeném a p......ba! Akkor valószinűnek tartom hogy nem érett még meg az apaságra!

Én nagyon odafigyelek a férjemre és ugyanugy a kisfiamra is!

Sajnos ez a mi sorsunk mindenhol meg kell felelni :D

2011. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apuka mit csinált pici gyerekként? Csak ült csendben egy sarokban egész nap?

Fúú,az ilyet úgy utálom,mintha a gyerek kéretőzött volna a világra!:-O


Korlátolt férfinemiszerv!

2011. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt hogy egy éretlen és értetlen tuskó!

röviden: az anya háttérbe szorítja magát, a gyerek az első, ő nem panaszkodik, úgymond természetesnek veszi, hogy a terhesség, szülés, szoptatás kimerítette, nem beszélve arról, hogy még talán a gyerek éjjel is ébred, hátha még segítség sincs....az apa meg elvárná, hogy továbbra is ő legyen a középpontban, ahelyett, hogy egy kis empátiával segítene a feleségének, és közösen vészelnék át ezt az időszakot.

az a baj, hogy a legtöbb féfriből pont az empátia hiányzik! egy anya nem gép, ő is lemerülhet, olyankor nem mégjobban leszívni kell, hanem inkább feltölteni. ilyenkor derül ki, ki az igazi férj, és ki csak egy tenyészállat, már elnézést. meg kéne érteni, hogy ezzel jár a kisgyerek.

2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!