Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamra éjszaka...

9 hónapos kisfiamra éjszaka adjak zoknit?

Figyelt kérdés
Kisfiam már nem szereti a hálózsákot,újabban paplannal takarózik,adjak rá zoknit éjszakára vag ynme kell nekik sem?22 fok van általában éjasza!
2008. dec. 3. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
En adnék rá, olyat, aminek nem túl szuk a gumija. Az én 8 hós kisfiam hosszú ujju rugiban alszik, így eleve mindenhol takarva van (Tescoban vettem), ha le is rúgja a takaróját.
2008. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én adok a kislányomra zoknit,mert éjjel sokszor lerúgja a takarót magáról.

Vagy talpas alvós rugit (bocsi,nem tudom mi a pontos neve)adok rá este,hogy ne legyen csupaszon a kis lába.

2008. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj rá, nem is annyira azért, hogy ne fázzon a lábikója, hanem a komfortérzet miatt.
2008. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam leszedte,letornázta.tényleg inkább talpasat nézz.van ujjatlan is-ezt body-val,v bebújósat.én olyat vettem most-mert kész katasztrófa az öltözés-h 2részes.talpas-meg egy felső rész.plüssből.meleg,puha-és én alá egy kistrikót,v rövid ujjú body-t adok.ekkora babák már kitakaróznak-és a hálózsák is kényelmetlen

2008. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a hálózsák nem kényelmetlen...de az jó ötlet, h adj rá lábas rugit
2008. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,nekünk is lábas a legtöbb pizsink csak mivel mi mezitláb alszunk így felmerült bennem a kérdés.Hát igen így is attól félek mindig hogy kitakarózik,és a hálózsák már nem jó mert magaalá gyűrte és rengetegszer felébredt,hogy kéynelmetlen.Akkor egyenlőre maradunk ennél.

KÖszi mindenkinek.

2008. dec. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!