Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Nem fog érzelmi...

Mit csináljak? Nem fog érzelmileg sérülni? Elkeseredtem.

Figyelt kérdés
2hónapos a kisfiam és 1,5 hónapja tápszerezünk, mert nem volt elég a tejem. Akárhányszor megfogom csak a mellkasomon nyugodtabb, de nagyon keresi a cicit és már egyre nehezebben nyugszik meg. Nem tudom, hogy mit tegyek!!! Olyan szomorú vagyok, hogy még mindig ennyire szopizna és én nem tudom ezt neki megadni!!
2010. aug. 18. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj a szájába cumit, és öleld magadhoz.
2010. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és érzelmileg nem fog emiatt sérülni, ezen ne idegekedj fölöslegesen.
2010. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztál a Szoptanit készüléken?
2010. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy furcsán hangzik, de ha téged nem zavar,adjál neki cicit,lehet,hogy tejci nem jön belőle, de megnyugszik tőle.A fiaim is cumiztak a cicimmel.

2010. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 2 hetes korában kezdtem el a tápszerezést, de a cicizés még sokáig megvolt. (Pedig tejem éppen csak pár cseppecske volt!) Már elmúlt 3 hónapos amikor egyszercsak nem fogadta el a cicit. Ettől nagyon rosszul éreztem magam. Nagyon szerettem volna szoptatni én is. De ezt a dolgot sajnos nem én irányítottam.


Szerintem tedd mellre nyugodtan, amikor csak kívánja. Hidd el tej nélkül is meg fogja nyugtatni.

2010. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem ennyi idő után nem azt keresi, csak te érzed így....
2010. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!