Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért remeg néha a baba álla?

Miért remeg néha a baba álla?

Figyelt kérdés
Időnként születése óta beremeg a babám álla. Most két hónapos. Főleg pelenkázáskor észlelem, vagy ha a földön a játszószőnyegen vagyunk. Tudom, hogy egy ideig normális az újszülötteknél, de még 2 hónaposan is az? Másnak is csinálta a babája?

2021. márc. 10. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap csinálta ezt az ugyancsak két hónapos fiam. Én sem tudom, mitől lehet, azt gondoltam, talán fázik, kissé lengén volt öltözve. De hogy őszinte legyek, fogalmam sincs.
2021. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy talán fázik.. de ez a remegés csak pár másodpercig tart. Ha odateszem a kezem a kis állára, akkor abbahagyja. Születése óta van, de nem tudom meddig normális ez. Egy nap többször is előfordul...
2021. márc. 10. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Vedd fel videóra és mutasd meg a dokinak. Ha úgy van elküld neurologushoz. Egyébként szerintem ez meg belefér ennyi idősen.
2021. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fázik.


Nekem eddig kétszer csinálta, az egyiknél vizsgálaton voltunk, és megkértek hogy vegyem le róla bodyig a ruhát, és kifejezetten hideg volt ott. Akkor vacogott így illetve nem olyan rég babakocsiban voltunk, és hiába, volt bundazsák stb olyan dermesztő szél fújt, és akkor is remegett a szája. Oda adtam neki a sálam extra takarónak a nyaka köré és nem vacogott tovább.

2021. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is fàzik. Keresztfiamnak is remeg olyankor a kis àlla. Màr ovis, de oviba menet is igy tud reszketni, ha nagyon hideg van.
2021. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is csinálta,decemberi születésű

És neki is attól volt,hogy fázott

Mutattam dokinak is,és mondta jobban öltöztessem fel

2021. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig cicizés közben remegett az álla, fázni nem hiszem, hogy fázott, akkor mindig 1 takaró alatt voltunk(fekve szoptattam, császáros előzmény miatt így tanultam, kényelmesebb is volt).

Alapjaraton sosem remegett, mindig kizárólag evés közben mielőtt elaludt volna. Sokáig csinálta, de nem kérdeztem sem gyermekorvost,sem védőnőt róla.

2021. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fazik?
2021. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem hogy fázik, az enyém is csinálja, de cicizés közben, vagy ha cumizik, de volt már hogy csak úgy simán..

Az idegrendszeri érés miatt remegnek, ugyanúgy a keze, lába is remeghet. Ez nem a fázás miatt van.

2021. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Az enyémnek a lába is szokott remegni. 2 hónapos. Szerintem még éretlen az idegrendszer ilyenkor és azért van ez.
2021. márc. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!