Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális, ha a baba remeg?

Meddig normális, ha a baba remeg?

Figyelt kérdés

Főleg a lába.

1 hónapos a babám, a védőnő szerint ki kéne vizsgáltatni neurológusnál, mert már el kellett volna múljon.

A nagyobbiknak is volt ez, nem tudom már, meddig, de az akkori védőnő azt mondta, ez normális.


Nektek volt ilyen? Meddig tartott? Elvittétek orvoshoz emiatt?



2018. szept. 14. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 honapos kor kornyeken marad ez a remeges abba. Idegrendszeri eretlenseg az oka valoban, de egy honaposan meg siman tapasztalhato.

A vedonotol ugysem kapsz beutalot, inkabb kerdezd meg eloszor a gyerekorvost, hogy o mit mond.

Ha o is javasolja a neurologust, akkor adjon beutalot es menjetek el, bajotok abbol nem lesz lesz, ha megnezik. Max elvesztegetgek par orat. (Mellesleg lehet, hogy mire idopontot kaptok, addigra el is mulik...)

2018. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek ortopédiai beutalóért a gyerekorvoshoz, akkor rákérdezek erre is, azt meglátjuk.
2018. szept. 14. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan mikor múlt el, de bőven 3 hónapos kora után, szerintem nincs igaza a védőnőnek, 1 hónaposan ez még teljesen normális dolog és ezt nekünk a kórházban is mondták, mert bekerült a lányom 1 hónaposan reflux-szal.
2018. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy emlékszem, hogy 3 hónapos lehetett a másik lányom, mikor elmúlt, aggódtam, és az akkori védőnő nyugtatott meg, hogy ez nem kóros, azért lepődtem meg, hogy most ezt mondták.
2018. szept. 14. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislànyomnak a làba remegett gyakran 2 és fél hónapos koràig (ìrtam), a doktornőnk azt mondta, 4 hónapos korig normàlis. Kérdezz rà, attól megnyugszol.
2018. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokszor remegett, nem emlékszem mikor maradt abba, de 1 hó körül szerintem még normális.
2018. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!