Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért remeg be a baba egész...

Mért remeg be a baba egész testével közbe-közbe csinálja? Aggódom, hogy mi lehet. Védőnőt hivtam egyenlőre nem vette fel, talán holnap de nyugtalanít, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Akit kérdeztem azt mondta kinövi,nem fejlett az idegrendszere.

3hetes baba.


2020. márc. 23. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mit csinál “közbe-közbe”?
2020. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonym34 ***** válasza:
Öcsém mindig akkor remeget be amikor pisilt
2020. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, valóban a fejletlen idegrendszer miatt. Fiam akkor csinálta ha morgolodott valami miatt
2020. márc. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj most látom hogy 3 hetes.. Akkor még nagyon picike, ilyen pici baba esetén viszont az orvost is megkerdezném
2020. márc. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem védőnővel.Ő is a fejletlen idegrendszert mondta,meg,hogy nem csak a lába hanem keze szája is remeghet ilyenkor.Ha fél éves kora után is csinálja akkor kell orvoshoz vinnem kivizsgálni.Huu remélem kinövi.Első baba és minden annyira új,aggódos vagyok talán tulságosan is.😕
2020. márc. 25. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Kinőtte a babád? Hasonló helyzetben vagyok, aggódom én is. 4 hetes most.

2021. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szua! Bocsánat most láttam h.írtál.Igen teljesen kinőtte.Igaza volt védőnéninknek fejletlen ilyenkor még az idegrendszerük.Ne izgulj kinövi a Te babád is🥰
2021. okt. 4. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. :) Köszi, a válaszodat! Most 7 hetes, neki a szája is remegett szopizásnál, az pár hete elmúlt, és úgy veszem észre, hogy a lába remegése is (lekopogom). Néha alvásnál remeg a lába, de nagyon ritkán. De szerintem ez még olyan, hogy rosszat álmodhat, vagy pont ébredezik, vagy nem alszik olyan mélyen, ilyesmi. 😅
2021. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!