Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remeg a baba feje mitöl?

Kikyo1997 kérdése:

Remeg a baba feje mitöl?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4edikén lesz a kislányom 5 honapos tegnap este evet fél álomban volt és el kezdet a feje remegni fel vetem azonal aba maradt ma is ezt tapasztaltam ugyanugy fél álomban volt mitöl lehet?
2016. jún. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fáradt. Ne aggódj. A fiamnak is volt. Tuti nincs baja, mert mi egyéb ok miatt jàrunk neurológiàra és semmi baja.(màr csak kontrollra jàrunk).

Fiamnak is volt, elõször mikor ölben volt, ràfogtam h mivel még nehezen tartja magàt(talàn 2-3 hós volt), majd 5 hósan vettem megint észre, akkor feküdt, de mikor megfogtam a fejét elmúlt. És mindkétszer nagyon fàradt volt, csak nem ment neki az elalvás valamiért.

2016. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idegrendszeri éretlenség ill fáradtság (tehát nem pihent az idegrendszer) okoz ilyeneket piciknél.


Probálj több alvást beiktatni mert az agyuk is csak alvással fejlodik.

2016. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezeket a tüneteket csak este mutatja mikor aludna alapjába véve ő egy jó baba az éjszakát is végig alusza nulla fel kelésel :)
2016. júl. 1. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!