Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet hypotónia?

Szerintetek lehet hypotónia?

Figyelt kérdés
A doki a kórházban azt mondta hogy hypotóniás a kislányom, mert még nem emeli a fejét normálisan. De hozzáteszem azt is, hogy most 2 hónapos, 9 héttel hamarabb születtek (ikrek), Még csak múlthét vasárnap kellett volna megszületniük. Volt így valaki?
2010. aug. 18. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi 2 neurológusnál jártunk szintén hypotóniával. Az első dévény tornára küldött, jártunk is, de nem sokat fejlődött. A második orvos szerint nincs vele gond, lazák az izmai, ahogy neki is és megmutatta, hogy a kézfejét hátra tudja hajlítani a csuklójára.

4 hónaposan kezdte emelni a fejét, 7 hónapos korától szépen ül, 9 hónaposan felállt, most 1 éves és elindult.

Szerintem várj még! Ha pesti vagy megadom a neurológusunk elérhetőségét priviben.

2010. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom megoszlanak a vélemények.

Én is azon az állásponton vagyok, hogy még várok, hiszen még csak most kellett volna megszületniük, és nem várhatják azt el, hogy tartsa a fejét rendesen. Szokta ő emelgetni ha hason van, meg át is tudja fordítani egyik oldalról a másikra.

Én ezért gondoltam hogy még várok egy kis időt.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2010. aug. 21. 10:09
 13/13 A kérdező kommentje:
Jah, utolsó, nem pesti vagyok.
2010. aug. 21. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!