Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az en hozzaallasommal van baj?

Az en hozzaallasommal van baj?

Figyelt kérdés
Nekem is van ket gyerekem, de sose mondtam azt, hogy kakilunk, jon a fogunk, vagy epp sirunk. A kornyezetem meg pont olyan, mint fent emlitettem. En ettol ki tudok bukni teljesen. Meg mikor eroszakkal ugy beszelnek hozzam, mintha en lennek a gyerek, meg toljak a gyerek arcaba minden nyikkanasanal a melluket. Iszszes volt a nagy, a kicsi is az most. Megis meg tudom mar kulonboztetni, hogy mikor kellhet neki, nem dugim le a torkan. A masik meg a tapszer kontra anyatej tema. Mit erdekel engem melyiket is enne, ha az kene neki, nem az anyat okolnam, mert nijcs esetleg teje vagy hamar elapadt stb. Masok verre mennek egymassal ebben a kerdesben.
2021. márc. 16. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy olyan telefont,ami kiírja az ékezeteket.
2021. márc. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért másokkal foglalkozol? Nincs elég dolgod két gyerek mellett?
2021. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez van. De tényleg, kit érdekel? Amugy ez a többesszámozas hányadék sztem is. A szoptatás meg mindenki magánügye. Ha valaki a gyerek torkán lenyomja a mellét, hát lenyomja. Aki meg nem, az nem. Eleve nem értem, hogy jön szóba ez a téma.


Amúgy a másik kedvencem a "nincs elég dolgod" beszólás. Ó, de van. És akkor már ha lett 2gyereke valakinek, nem lehet másról elmélkednie, csak a gyerekkel foglalkozhat. Korlatolt nézet

2021. márc. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Fú ez a szoptatás tényleg kemény téma, mindenki nagyon szereti azt hinni, hogy ért hozzá. Van a családban kisgyerekes anyuka, akinek sajnos egyáltalán nincs teje, erre mit kap a családtól? Egy gyerektelen elhordja mindenféle szar anyának, mert nincs teje.. Hányadék hozzáállás.
2021. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

"meg toljak a gyerek arcaba minden nyikkanasanal a melluket..."


"Masok verre mennek egymassal ebben a kerdesben..."


Pont olyan vagy mint akikrol irsz. Volt egy szar napod es most bedobsz valamit amitol te szerinted jobb vagy es varod hogy vadidegenek megsimogassak a buksid.


Inkabb kerd meg a ferjed hogy segitsen adjon egy orat neked hogy pihenhess a kadban.

2021. márc. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs senkinek a hozzáállásával baj. Se a többes számos anayatejessel nincs baj, se a nem többes számos tápszeressel. Ezek olyan dolgok, amiket az otthon ülő, normális felnőtt embert max naponta x órára látó, kimozdulni vágyó legyalult agyú anyák foglalkoznak, mert ez van a fejükben egész nap.
2021. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a te hozzáállásoddal van baj, meg mindenkiével, aki azzal tölti az idejét, hogy ilyen felesleges kérdéseket ír ki, vagy egyáltalán ezekkel a dolgokkal foglalkozik... Keress egy hobbit 🤦‍♀️
2021. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

2x kellett nekifussak a kiírásodnak, hogy megértsem mit akarsz...


Neked nem holt mindegy más anyukák mit csinálnak?! De most komolyan? Ezek a legnagyobb problémáid az életben?


Én meg az ilyen okoskodó, vérprofi anyáktól mászok falra.. na?! Irjak ki én is kérdést rá?

2021. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Az utcankban lakik egy nagyon kedves néni, de akárhányszor beszédbe elegyedunk elmondja hogy a lánya meg szoptat... Mintha érdekelne... (Egyidősek a gyerekeink)
2021. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Te ugyanazt csinálod, mint akikről a kérdést kiírtad, csak fordítva. 🤷‍♀️
2021. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!