Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feladom! Valami nagy betegségr...

Feladom! Valami nagy betegségre utalhat? 100%fordulat! Miért csinálja ezt? Rossz anyukája lennék?

Figyelt kérdés
5.napja nem alszunk éjjel,azt hittem fogzás,kap homeos golyót,kúpot,de semmivel nem lett jobb!elvittem orvoshoz,észre vett vmi horzsolást a kukaca mellett(pelenkátol),sudocrémet ajánlott és hogy két napig reggel este adjak panadol bébit!de mást nem talált!ettől sem lett nyugodtabb!Éjjel 6*7*szor felkel!de ugy hogy se a kiságyba se mellettem se ölbe nem jó!vmikor sirdogál vmikor meg csak ugy elvan!mintha kialudta volna magát!már a családunk is kivan!én csinálok vmit rosszul?6honapos lesz 3.-án
2010. aug. 19. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de le kell írnom. Én akárhányszor beadtam neki a homeós fogibogyit amikor jött a foga, tökéletesen aludt és nem helt fel 5-6x egy éjszaka, mint pl. amikor nem adtam neki. A homeopátiás szerek (én meg megkérdeztem egy másik hozzáértőt) minimális gyógyszert tartalmaznak, ami annyira elég, hogy egy információval szolgáljon a szervezetnek, hogy pl. aludni kéne (nem tudom másképp leírni) és a szervezet természetes pozitív reakcióit erősíti. Lehet, kicsit hülyén mondtam el, de kb. ez a lényege. Én nagyon szeretem a homeopátiát. És a helyedben, Kérdező, kipróbálnám azt az alvásra valót. Hogy még egy kis off legyen, én a legvégső esetben adok és veszek be gyógyszert, mert több a rossz hatása sajnos, mint a jó, nagyon gyógyszerellenes vagyok és nagyon mérges vagyok a gyógyszergyárakra, amik miatt hülyeségekkel tömik az emberek fejét. Különben a babád nem hiszem, hogy beteg lenne, nekünk is volt ilyen időszak, sajnos ezt valahogy át kell vészelni. Próbáld meg a homeót, vagy ne kapd ki egyből a kiságyból. Én volt, hogy bekapcsoltam neki és sleepeltem utána a Baby tv-t és azon szépen visszaaludt. Kitartás!
2010. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!