Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vagy mivel moshatnám...

Hogyan vagy mivel moshatnám ki a kiságyban lévő szivacs matracot?

Figyelt kérdés
Gondoltam kádban fogom kinyomkodni na de mivel?Vagy valakinek jobb ötlete?Most a napon talán hamarabb megszáradna míg jó idő van.
2010. aug. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én már mostam matracot kádban.

a következőképpen.


a száritót kinyitottam elsőnek az ablakhoz toltam

alá egy vastag réteg anyag mert csöpögni fog igy is.


aztán a kádba engedj meleg vizet és tegyél bele folttisztitót meg szappan legyen kéznél.

tedd bele a szivacsot és locsolgasd a tisztitós vizzel meg dörzsöld a szappannal sokáig tart.


aztán felülről kezdd el vagy tekerni és úgy nyomogatni a vizet vagy más módon a tenyered élével kinyomogatni a vizet belőle.


aztán vidd oda a száritóhoz és napsütésben száritsd meg. nyomogasd még közben ha ránézel mert ha a közepén marad viz akkor berohad és büdös lesz


jó ha van valaki még otthon mert baromi nehéz lesz vizesen ha babát vársz a kifacsarást meg a cipelést hagyd másra.

2010. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!A baba már megvan így a nehezét is meg tudom oldani.Van kitéve az ablakba szárnyas szárító,majd arra kifektetem a szivacsot a biztonság kedvéért rá is kötöm spárgával :-) kifelé meg csöpöghet majd a nap megszárítja,addig is az utazó ágy matracát használjuk a kiságyba.
2010. aug. 19. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
én is engedtem a kádba vizet, tettem bele folyékony mosószert, bele a matrac és jól megtapostam. aztán élére állítottam, hogy kifolyjon a nagyja víz, így már ki tudtam fektetni a szárítóra. nekem nagyon gyorsan megszáradt mindig, ha sütött a nap!
2010. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Egyszer én is feltettem itt egy kérdést,mert ezzel a módszerrel amit írtatok 3 napig száradt a szivacsmatracunk,pedig apával ketten csavargattuk állandóan.Itt azt ajánlották,hogy mosógépbe centrifugáztassam ki nyugodtan,nem lesz baja és hamar megszárad.Azóta nem mostam még,így eredményt nem tudok mondani,de belinkelem a kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!