Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok már a babátokat...

Láttátok már a babátokat maszturbálni? Minden gyerek csinálja?

Figyelt kérdés
Például ráncigálja, dörzsöli a fütyihez/puncihoz a pelenkáját, vagy játszik a nemi szervével amikor szabadon van.

2021. márc. 17. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Óvónő vagyok, a legtöbb kisgyerek csinálja. Nem tudatosan, fogalma sincs, mit csinál, csak jól esik neki.
2021. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden gyerek csinálja. Se a fiam (2), se a lányom (5) nem matat, pedig nem érte őket rossz eset, nem szóltunk sose hogy azt ne.
2021. márc. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

3!


Vagy csak nem látod. Minden gyerek csinálja

2021. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
A fiamnál ez nagyon látványos volt, a lányom szégyenlősebb. A fiú azonnal nyúlt a nudlijához, amint lekerült a pelus. Sokszor rászóltam, hogy azért ne tépje le. 😆 Aztán kb.2 évesen jött hozzám nagy büszkén, hogy "anya nézd, felfújtam a kukacom" Megbeszéltem vele, hogy ez szuper, de ez magánügy, minden fiúnak a saját titka, mikor fújja fel a kukacát.
2021. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy csak nem látod. Minden gyerek csinálja"


Ha 10-12 lenne, még igazad is lehetne, de egy ennyi idős még minimális időt van egyedül.

Én gyerekem se csinálja, pedig örülnék neki, mivel a modern álláspont szerint az a jó, ha a gyerek magának oldja meg az előbőr lazítását ahelyett hogy a szülő húzogatná a szűkület megelőzésére. De még mosdás közben se fogja meg. 2 éves. "Hol a kuki?" - megmutatja, mint minden más testrészét, de ennyi.

2021. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

8!


Az 5 éves gyereked azért esélyesen óvodás. Hidd el, csinálja.

2021. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
2-es: Hogy mit paskol meg??😱
2021. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

9, nekem címezd, nem a 8-as, csak a 3-as vagyok.

Igen ovis, de nem alszik az oviban. Soha nem aludt. Alvásidőben asztalnál ül. Így ott se lenne alkalma rá, ezért vagyok biztos. Itthon sincs egyedül, folyton keresi a társaságunk. Este mellettem alszik el, utána hagyom ott.

Nem zavarna ha csinálná. Én emlékszem hogy ovisként rám jellemző volt.

És az öccse se fedezte még fel magát, sőt megmosni se akarja. Van ilyen.

2021. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindegyik csinálja, az én lányom szokta.

2-est pedig jelentettem, undorító.

2021. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem csinálja mindegyik.
2021. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!