Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen habitusú volt a babád...

Milyen habitusú volt a babád 3-4 hónaposan? Sírós, játékos, esetleg ölbebaba? Hogy telt a napja?

Figyelt kérdés
Kisfiam hó végén lesz 4 hónapos. Napirendnek még se híre, se hanva(de nem bánom), most megint 2x-3x is felkel éjjel, eddig tök jó alvó volt nappal, éjszaka, most felborult eléggé, nappal is nehezen alszik el. Már nagyon érdeklik a játékok, hasra is fordul értük, kezébe, szájába vesz mindent. Alapjáraton egy jókedvű baba, de egy nap többször is kifejezi nemtetszését nyűgösség formájában pl ha soká hagyom a járókában vagy lent a habtapin és nem foglalkozom vele. Sokszor elvan egyedül a játékokkal, de néha meg semmi sem jó. Nagyon szereti a mondókákat, éneklést, bolondozást. Mivel majd 7,5 kilós, így nem sokáig van kézben. Persze olykor felveszem, de szerencsére már mellettem is elalszik vagy magában a kiságyban is. De azért vannak olyan napok, hogy kézben, ringatva nyugszik meg. Amikor már valamiről azt hiszem, na ez bevált, később rájövök, hogy már az sem jó... Más is ilyen hullámvasúton ül? :D
2021. márc. 19. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha majd jön a foga, még nagyobb hullámvasút is lehet.
2021. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 hetesen ert veget a kolika. Onnantol kezdve csak siman nem aludt. Ejjel inkabb ebren volt, orakig altattam, hogy 30 perc mulva felkeljen.

Nem is szamoltam ejjel hanyszor kel (sokszor volt orakig ebren)

Amugy minden erdekelte, kezben szeretett lenni, magyaraztam neki mindig, mit csinalok.


Es igen, mire kitapasztalsz valamit, az mar a kovetkezo nap nem ugy lesz :)

A 3 kelessel ki lettem volna bekulve (1,5 evesen kel ennyit es ez a nagyin jo verzio, kisimult vagyok mellette :D)

2021. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban szuper gyerek volt. Ataludta az ejjelt. Nappal mondjuk már akkor se aludt és azóta se. Napirendunk klasszikusan sose volt. Csak nagyjából 1-2 óra eltérésekkel. Sosem volt hisztis vagy sírós. Nagyon jól elvolt magában akkoriban, most is bár már elmúlt egy éves, uh most már konkrétan játszani is kell vele. De nagyon élvezem ezt is.
2021. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem nyugodt, magában is eljátszó baba (volt). A fiam 8 hetes, a lányom 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Egyik sem volt sosem ölbebaba, inkább mentek játszani. A nagy 9 éves lesz, a kicsi 6,5 hónapos. Neki most jött ki 2 foga két hete, szerencsére szinte még sem érezte. Szerencsém van velük, az biztos.
2021. márc. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sírós, ölbe baba. Azóta is sír, már 1 éves. 2 percet nincs el magában, midenen sír, hisztizik, nem lehet felkelni mellőle. Üvölt, ha kaját csinálok neki, ha főzök, ha bármit csinálok.
2021. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!