Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csíp a babámnak, ha bekenem...

Csíp a babámnak, ha bekenem az arcát - tejkiütéses - alkohollal? Rettenetesen tud ilyenkor sírni. Azért csak kenegessem? Sudocremet is használok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia.Ezt ki mondta neked,hogy alkohollal kell kenegetni?

Tuti csípi neki,szegény azért sír.Az én babám 5 hetes az is pöttyös de eszembe sem jutna kenni alkohollal,én a lazább popsi krémmel probáltam de attól pirosabb lett.Nekem azt mondta a doki tegnap akkor ne kenjem semmivel ...

2008. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel ne kend, ahogy jött úgy fog eltűnni majd!

a tejben lévő hormonok miatt van, semmiféle kezelést nem igényel, főleg nem alkoholosat!

2008. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Jesszus, alkohol az arcán? Szerintem még a szemét is csípi, nemhogy azt a kis finom bőrét! Semmivel sem kell kenni, szépen elmúlik magától.
2008. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Azért sÍr a baba, mert rohadtul fáj neki. És nem érti, a saját édesanyja miért kÍnozza, és egyáltalán hogyan juthat ilyen valakinek az eszébe 5 éves kor felett.

Ne haragudj, de ez nagyon durva, kisbaba arcbőrét alkohollal kenegetni....és megkérdezni, hogy nagyon sÍr, csináld-e tovább...Vagy ez otromba vicc volt és nem is történt meg? Remélem!

A tejkiütés magától elmúlik.

2008. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj,de ezt magadtól találtad ki,vagy ajánlották?Szegénynek biztos fáj,azért sír.Nem kell kenegetni semmivel,majd elmúlik.Sőt!Nem tudom lányod van-e,de mensi szerű tünet is jelentkezhet nála.Nehogy dugjál neki fel tampont!
2008. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
FLP Aloe First vagy Activator, azok a legjobbak rá. Nem tudom mennyire pöttyös, de tudom hogy nagyon kétségbeejtő tud lenni. Nyugi, nyom nélkül el fog tűnni. Annak idején én is bőrgyógyászhoz akartam vinni, annyira makacs és csúnya volt az a sok ragya szegénykémen.
2008. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

hát ez igen, dörgedelem. Én is azzal kentem, a gyerekorvosom tanácsára, aki még hülyeséget nem mondott nekem és pár nap alatt leszáradt, gyönyörű bőre lett. Persze nem sírt egyáltalán, nem csípte. De óvatosan kell kenni!

Kérlek kíméljetek meg a kritikáitoktól, ez egyszerűen a személyes tapasztalatom.

2008. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is a gyerekorvos tanácsolta, hogy kenegessem a babám kiütéseit alkohollal és egy spec. rázókeverékkel felváltva. Bár neki nem tejkiütése volt, hanem a doki szerint streptococcus okozta a pöttyöket az egész fején. És rendbe is jött.
2008. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
púderezd az is leszárítja és nem fáj neki
2008. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak azért mert te nem hallottál még róla, hogy javasolják az alkoholos kenegetést nem kell lehülyézni a másikat.

A doktornő és a védőnő mondta, hogy alkohollal kenjem be neki, mint ahogyan mi magunk is van, hogy a pattanásunkra alkoholt kenünk.

Egyébként már sokkal szebb a bőre, szerintem használ, csak hát nem nagyon díjazza. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy más babának is csíp-e. De hát ezen az oldalon az ember nagyon ritkán kap arra választ, amit kérdez, inkább csak a lecseszések mennek.

2008. dec. 5. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!