Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szokta mindenki (legaláb...

Miért szokta mindenki (legalábbis a többség) szájon puszilni a gyerekét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 19:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem a többség puszizik így. Mi például nem és visszataszítónak is tartom. Rosszul vagyok tőle, ha ilyet látok, nem is szeretem nézni. Nekem ez annyira csak a párommal működik. Ő a szerelem, a babám pedig a babám.
2010. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
33%
szerelem=szerelmem
2010. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
56%
4 gyerekem van, nem szokásom se nekem, se a férjemnek a gyerekeket szájon puszilni. Nem mondom, hogy soha nem történt meg, de az csak azért volt, mert a gyerek közben elfordította hirtelen a fejét és oda csúszott a puszi. Egy izgő-mozgó, összerendezetlen mozgású babánál ez benne van a pakliban.
2010. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem... Szerintem az a párkapcsolatok sajátossága, és nem lenne szabad belekeverni az ilyen dolgokba. Egyébként ez szerintem nevelés kérdése.
2010. aug. 19. 20:03
 5/45 anonim ***** válasza:
55%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egyszer régebben ezt én is megkérdeztem.

Én rosszul vagyok tőle, ha valaki a gyereke száját puszilgatja.

2010. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
66%

Keress vissza mert rengeteg ilyen kérdés volt már.

Amúgy azért mert én igy szeretem!!Egyáltalán nincs köze a szerelemhez a szexualitáshoz,egész egyszerűen egy bensőséges viszony.Amiben semmi rossz nincs.

2010. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
67%

Már bocs mi az hogy nevelés kérdése??mi köze a nevelésnek ahhoz hogy hova adsz a gyerekednek puszit?Nagyjából semmi..

Amúgy meg ha valaki rosszúl van ettől nem néz oda, mint ahogy én sem nézem azt ahogy egy anyuka nyilvánosan szoptat..

2010. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem sem a többségre jellemző. Kinél így, kinél úgy. Egyébként még csak nem is annyira újkeletű dolog, én nagyon régi (magyar) filmekben is láttam olyat, hogy a szülő szájon puszilja a gyerekét, sőt, a felnőtt gyerekét is. Ez csak szokás kérdése.
2010. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nevelés kérdése, hogy - általában - akit szájon szoktak puszilni a szülei, az a saját gyerekével is szájrapuszizni fog, akit meg nem, annak nem lesz szokása.
2010. aug. 19. 20:13
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Biztos nagyon fiatal vagy még és nem láttad a tv-ben, mikor Brezsnyev elvtárs (a SZU pártfőtitkára) hazánkba érkezett és szájon csókolta Kádár elvtársat és a többi szoci főkádert :))) Ez nem nevelés kérdése, hanem bizony vannak olyan kultúrák, ahol ma is így csinálják. Nem kell odanézni és kész. Nem a te gyereked, más meg úgy nevel, ahogy ő jónak látja. Mint írtam, én se csókolom szájon a gyerekeimet, de nem foglalkozom mások szokásaival. Más meg az enyémeket tartja furcsának. Hisz emberek vagyunk :))) 4 gyerekes
2010. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!