Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nuby döntött alakú cumisüvege...

Nuby döntött alakú cumisüvege valakinek? Folyik alul a szelepénél orrán száján, akárhogy tekerjük rá.

Figyelt kérdés
Nektek hogy néz ki az alsó része? Nekem egy átlátszó szelepszerű van benne de így is folyik.
2010. aug. 19. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a szelep van fordítva?
2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szia!! a domború oldalával befelé kell nézzen vagy kifelé?
2010. aug. 19. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem a cumisüvegünk a Nuby, hanem a csőröspoharunk. Folyik mindenhonnan:( mondanom sem kell, nem is használjuk.
2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Domború oldallal kifelé.
2010. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tehát a domború oldal néz a cumisüveg alja felé, a homorú pedig befelé a folyadék felé?
2010. aug. 19. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, fordítva, a domború rész van a folyadék felé, a homorú a cumisüveg alja felé.


Nézd meg, hogy rendesen illeszkedik-e a szelep az aljához, nincs-e felgyűrődve, vagy ilyesmi.


Ha ez nem jön be, tudom ajánlani a MAM cumisüvegeket, mondjuk nem döntöttek, de én is próbáltam mindkettőt, teljesen felesleges a döntés.

2010. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen
2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

tyű köszi, akkor most igen vagy nem??? :)))


Na eddig nekem úgy volt hogy a domború rész volt befelé, nincs meggyűrődve nem vizes mégis folyik szóval az úgy nem okés...


Van Mam cumisüvegünk szeretem is csak jó drága. Ezt most kaptuk (nem direkt vettem dönthetőst mert nem érdekelt h döntött e az üveg sőt szerintem inkább bénán néz ki:))

de most akkor hajinthatom ki?? ahhoz nagyon drága cumisüveg hogy kukában végezze...:(

2010. aug. 19. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Domború az üveg alja felé.Most direkt szétszereltem a lányomét,mert elbizonytalanított az előző válaszoló:)
2010. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ó köszi, megpróbálom akkor most majd úgy!! :)
2010. aug. 19. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!