Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg akkora "gáz" ha...

Most tényleg akkora "gáz" ha pl egy 15,16honapos gyerköcnek cumisüvege van? és még nem pohárbol iszik?

Figyelt kérdés
Fiam üvegböl iszik mert szereti noés?Tud persze pohárbol is .Itt elég sok ilyesmit olvasok,ráér még az a kicsi vagy?
2009. dec. 2. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most "noés" vagy mégis bizonytalan vagy?


Csináld úgy ahogy enked és a fiadnak jó. Semmiben nem kell egyformán csinálni a dolgokat.

2009. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 1 éves,addig fogom cumisüvegből itatni,amíg nem alszik el egyedül,mert most még a cumisüveg este elaltatja.

Szerintem gyereke válogatja,hogy milyen hamar tud átszokni.

Én is próbálom adni a folyadékot csepp mentes pohárból,de akkor inkább nem iszik.

Szerintem ráér még!

2009. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ráét.A vagy meg arra vonatkozik hogy szerintetek?
2009. dec. 2. 11:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizonytalan "enked" Ha már a kötekedésröl van szo.
2009. dec. 2. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislánya cumisüvegezett, az összes foga el van rohadva, 2,5 éves.

Egyik fiamnak sem volt egy percig sem cumisüvege.

17 hós a kicsi, egyedül! iszik pohárból.


Ki így, ki úgy csinálja.


Ha az ember nem szoktatja hozzá, akkor könnyebb az anyuka dolga szerintem.

2009. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyéves fiam ugy iszik néhány korty vizet pohárból ,ha én tartom neki sőt sokszor üvegből is ugy iszik,ha fogom. Csőrös poharat utálja, inkább nem iszik,ha azzal próbálkozom. Nekem ezzel még semmi bajom. Mire közösségbe kerül,addigra megtanulja. Nagyobb elvárásom nincs.
2009. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok

A másik kisfiam tejérzékeny,3 éves koráig csak tápszert ivott tej helyett,2,5 éves koráig cumisüvegből,a fogainak semmi baja:)!

2009. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fiam 21 hónapos, legtöbbször cumisüvegből iszik, de van szívószálas kulacsa is. A kakaójához például ragaszkodik, hogy cumisüvegből igya, ez neki rituálé. :)


Mellesleg semmi baja a fogainak, gyönyörű, egészséges fogsora van. Ugyanis mossuk neki az első perctől kezdve.


Még valami: elaludni nem üveggel, hanem játszócumival szokott. Arról most kezd leszokni, napközben már nem kell neki, csak alváshoz.


Szerintem azt csináld, ami a gyerekednek a legjobb. Játékból lehet próbálkozni a szívószállal, a csőrös pohárral is, nálunk minden új dolog játékos formában lett bevezetve. Most éppen a bilizést gyakoroljuk ebben a formában, de teljesen követelések, elvárások nélkül. Meglepően jók az eredmények! :)

2009. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nagyszülők már most erőltetnék 5 hónapos kisfiamnál a csőrös poharat. Még fogni sem tud, nemhogy abból inna..... :s Barátnőm meg az iskola első napján 7 évesen még cumisüvegből itta a teát :)))(Persze csak otthon) :)) Ha abból szeret inni a kisfiad, hát igyon abból :)
2009. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az enyém 14,5 hónapos és cumisüvegből iszik.

pedig próbáltam csőröből, aventes varázsitatóból is, de nem kell neki se a kemény, se a puha csőr :)

pohárból akkor iszik, ha lát engem abból inni :)

én lesz.rom, ki mit gondol.

könnyű annak dumálni, aki szoptat, hogy ne szoktassuk hozzá a cumisüveghez, de könyörgöm, egy újszülött babát vagy egy pici babát hogy itassam kanállal, mi? 180 ml tápszert kortyoljon pohárból?! vagy öntsem le a torkán? ugyanmár...

2009. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!