Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen Tommee...

Van valakinek ilyen Tommee Tippee cumisüvege? Mi a véleményetek róla? Tényleg beválik a piciknél?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 30. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a sima tomee tippee cumisüvegeket használuk, nem ezt a nagyon hasfájós babáknak valót. Az én kisfiam szerencsére sosem volt hasfájós. Az én babám nagyon szereti és én is. Pl azért mert jó nagy a szája ezért könnyű kimosni, belefér a kezem és a szivacs is, nem kell az üvegmosóval bajlódni. A tápszerrel még éjszaka, félálomban is beletalálok. :)

Azt mondják ugye, hogy ez azért jó, mert nagyon hasonlít a mellre, de ez nem azt jelent, hogy nem lesz cumizavaros a baba, sajnos. Már hát ez is csak egy cumisüvek..

De ha már tápszeres a babád, gond nem lehet. A kisfiam nagyon ügyesen iszik belőle egyedül, már 8 hónapos kora óta. Jól illeszkedik a kicsi kezébe.

2011. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jó volt. Jobban szerettem az aventesnél. Szerette a kisfiam is.
2011. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett cumizavaros a babám tőle,aminek nagyon örültem,mindenki azt mondta,h az lesz.szoptattam és kapott tápszert is után,soha nem sírt,nem köpte ki a cicim.ugyanúgy szopott,sztem nagyom jó,nekünk bevált.
2011. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. enyém se lett cumizavaros, ugyanúgy cicifüggő volt, csak épp sajnos nagyon kevés volt a tejem.
2011. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi a rossz fogalmazásért. Nem törvényszerű, hogy cumizavaros lesz a baba a cumisüvegtől. Az enyém az lett a tommee tippee-től, de gomdolom bármelyiktől az lett volna. Mondjuk nekünk az első pillanattól nehezen ment a szopizás, ezért kapta cumisüvegből is az anyatejet.
2011. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!